09396667153

تدریس خصوصی در تهران

  • 4 نظر ثبت شده

تدریس خصوصی در تهران به تقویت پایه درسی شما کمک میکند. حتما برایتان پیش آمده معلمتان درسی را در کلاس توضیح داده است اما به خوبی نتوانسته اید مفاهیم آن را درک کنید و در حل سوالات آن مبحث با اشکال رو به رو شده اید و یا یکی از دوستانتان از شما سوالی میکند اما علاوه بر آنکه فکر میکردید که میتوانید به سوالش پاسخ بدهید قادر به پاسخگویی نیستید و این زمانی است که برای شما یادگیری ناقص رخ داده است. عدم تمرکز یا توجه کافی به معلم در کلاس درس و یا ضعف پایه درسی, عدم مرور درس و حل نکردن سوالات مربوط به بحث و... تمامی این موارد میتواند از دلایل یادگیری ناقص باشد. در این حالت شما میتوانید با مراجعه مجدد به همان مطالب و صرف انرژی بیشتر سعی کنید مطالب را مجدد یاد بگیرید که ممکن است خیلی هم موفق عمل نکنید و یا اینکه ترجیح دهید فردی مجددا همان درس را همراه با مفاهیم اصلی آن و انطور که شما می آموزید برایتان تدریس کند.

تدریس خصوصی در تهران میتواند راه حل بسیار مناسبی برای رفع اشکالات درسی شما باشد. گاها معلمین در مدارس به دلیل کمبود وقت و بالا بودن تعداد نفرات حاضر در کلاس قادر نیستند مطالب را تک به تک آنطور که برای هر دانش آموز قابل درک باشد به وی بیاموزند. همچنین دانش اموزان نیز هر کدام وضیعت درسی متفاوتی دارند و ممکن است میزان تسلطتشان بر روی دروس مختلف بسیار با هم متفاوت باشد. 

تدریس خصوصی در تهران

چرا تدریس خصوصی میتواند مفید باشد؟

با تدریس خصوصی در تهران شما میتوانید با بهترین دبیری که برای درس مورد نظر خود میشناسید کلاس های خصوصی داشته باشید. در کلاس خصوصی شیمی، کلاس خصوصی فیزیک، کلاس خصوصی ریاضی و... میتوانید به عنوان تنها پرسشگر دبیر خصوصی خود را به چالش بکشید و تمام سوال هایی که شاید هیچگاه فرصت پرسش آن ها را در مدرسه نیافته اید از وی بپرسید. از آنجایی که دبیران خصوصی بنا به میزان عملکرد خوبشان حق الزحمه دریافت میکنند، بنابراین سعی میکنند همواره در تدریس دروس به صورت خصوصی بهترین عملکرد را از خود نشان دهند. دانش آموزان با استفاده از کلاس های خصوصی میتوانند در کمترین زمان مفید ترین حجم از مطالب درسی را بیاموزند و برای شرکت در امتحانات و کنکور آمادگی لازم را کسب کنند. تدریس خصوصی در تهران با بهترین دانشجویان دانشگاه تهران میتواند فرصت مطلوبی برای بهره مندی از دانش و تجربه آنان در قبولی کنکور و آزمون های مدرسه باشد. تسلط و تجربه ی کافی دبیران  نیم خط شما را از رفتن به هر کلاس اضافه ای منصرف خواهد کرد. جهت دریافت مشاوره رایگان تحصیلی میتوانید از طریق شماره های تماس موجود در وب سایت و یا ایمیل نیم خط با ما در ارتباط باشید.

کدام دبیر مناسب تدریس خصوصی است؟

دبیری که از تجربه کافی در زمینه ی آموزش و تدریس برخوردار است میتواند گزینه ی مناسبی برای تدریس به صورت خصوصی نیز باشد. تجربه تدریس در کنار دانش تخصصی دو فاکتور مهم برای انتخاب معلمین خصوصی است. معلم خصوصی با توجه به سطح دانش آموز در درس مورد نظر آموزش را با وی آغاز میکند. اگر دانش آموز خواهان تقویت مهارت تست زنی برای امادگی در کنکور یا المپیاد باشد، دبیر روش ها و اصول تست زنی و زمان بندی را با وی تمرین میکند. در کل میتوان گفت دبیر خصوصی بنا به درخواست شما میتواند علاوه بر یادگیری عمیق مفاهیم اصلی مهارت های لازم جهت آمادگی هرچه بیشتر در کنکور را نیز آموزش دهد.

هزینه های تدریس خصوصی چگونه محاسبه میشود؟

تعرفه های نیم خط برای تدریس خصوصی تماما در وب سایت قابل مشاهده است. برای مشاهده هزینه ی تدریس خصوصی کلیک کنید. تعرفه های تدریس خصوصی نیم خط به صورت بازه ای در نظر گرفته شده است و هزینه ی دقیق هر جلسه تدریس خصوصی با توجه به دو عامل سطح علمی دانش آموز در درس مورد نظر و سختی آموزش مفاهیم درسی مشخص میگردد.

 

تدریس خصوصی در تهران

با مشاوران نیم خط در ارتباط باشید

تدریس خصوصی با بهترین قیمت ها

02126711924

09396667153

خدمات

مشاوره تحصیلی

نیم خط میتواند همچون راهنما تا رسیدن به موفقیت در کنارتان باشد. اگر نیاز به خدمات راهنمایی و مشاوره دارید کلیک کنید.

رفع اشکال

اگر سوال درسی دارید اما جوابش را نمیدانید با رفع اشکال آنلاین از ما بپرسید. برای اطلاع از روند رفع اشکال کلیک کنید.

تدریس

یکی از راه های عمیق و سریع یادگیری تدریس خصوصی است. برای اطلاع از روند تدریس خصوصی نیم خط کلیک کنید.

150
دانش آموز
20
دبیر با سابقه
100
جزوه آموزشی
50
ویدیوی آموزشی

بلاگ

دروس امتحان نهایی دوازدهم

 18/10/26 مشاوره

همانطور که می دانیم با تغییر نظام آموزشی بحث ها بر سر نحوه تاثیر نتیجه کنکور و امتحانات نهایی بر قبولی داوطلبان در دانشگاه بسیار بود.…

عادت های بد مطالعه

 18/05/11 مشاوره

عادت های بد و عملکرد ضعیف هنگام مطالعه تاثیرات منفی بر روی نتایج و عملکرد تحصیلی شما میگذارد. شاید شما از آن دسته دانش آموزانی باشید که کل…

روش های صحیح مطالعه

 18/04/25 مشاوره

روزی پانزده دقیقه مطالعه را در خود تقویت کنید. میبینید که با همین زمان کم، سالانه شانزده کتاب را مطالعه کرده اید. کتاب خواندن یک مهارت…

تدریس خصوصی

دبیران نیم خط تماما دانشجویان یا دانش آموختگان دانشگاه های برتر تهران هستند که در امر آموزش و مشاوره تحصیلی نیز از تجربه ی کافی برخوردارند. در صورتیکه نیاز به دبیری دارید تا با صرف کمترین زمان بیشترین یادگیری را داشته باشید این دبیران قطعا میتوانند گزینه ی مناسبی برای آموزش باشند. دبیر مورد نظر بعد از هماهنگی های انجام شده از سوی نیم خط در محل منزل شما حاضر شده و همگام با سطح دانش آموز آموزش را آغاز میکند و به رفع اشکالات و اشتباهات درسی دانش آموز میپردازد.

تدریس خصوصی راهی سریع و کم دردسر برای رسیدن به تسلط خوب در درسی است که موجب اضطراب شما شده است. ممکن است شما در برخی درس های قوی باشید اما در برخی دیگر بنا به دلایلی از تسلط کافی برخوردار نباشید. بنابراین با تدریس خصوصی میتوانید به هدف خود برسید.

تدریس خصوصی در حال حاضر تنها در شهر تهران توسط گروه آموزشی نیم خط ارائه میشود. برای مشاوره تلفنی رایگان با شماره های 02126711924 و یا 09369846002 تماس گرفته و یا به آیدی @rzamini در تلگرام پیام دهید.

کلاس خصوصی،  معلم خصوصی ارزان، تدریس خصوصی دهم، تدریس خصوصی یازدهم،  تدریس خصوصی کنکور

مطالب مشابه

معلم ریاضی کنکور

معلم کنکور ریاضی گزینه ی مناسبی برای تسهیل قبولی در کنکور است. روزهای…

تدریس خصوصی شیمی

تدریس خصوصی شیمی همراه با یک معلم خصوصی شیمی گزینه ای مناسب برای تسلط…

کلاس خصوصی کنکور

با توجه به این که تدریس خصوصی تاثیر قابل توجهی در عملکرد تحصیلی دانش…

تدریس خصوصی ریاضی

چرا تدریس خصوصی ریاضی اهمیت دارد؟  تدریس خصوصی ریاضی راهی سریع…