تدریس خصوصی در تهران

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

تدریس خصوصی در تهران به تقویت پایه درسی شما کمک میکند. حتما برایتان پیش آمده معلمتان درسی را در کلاس توضیح داده است اما به خوبی نتوانسته اید مفاهیم آن را درک کنید و در حل سوالات آن مبحث با اشکال رو به رو شده اید و یا یکی از دوستانتان از شما سوالی میکند اما علاوه بر آنکه فکر میکردید که میتوانید به سوالش پاسخ بدهید قادر به پاسخگویی نیستید و این زمانی است که برای شما یادگیری ناقص رخ داده است. عدم تمرکز یا توجه کافی به معلم در کلاس درس و یا ضعف پایه درسی, عدم مرور درس و حل نکردن سوالات مربوط به بحث و... تمامی این موارد میتواند از دلایل یادگیری ناقص باشد. در این حالت شما میتوانید با مراجعه مجدد به همان مطالب و صرف انرژی بیشتر سعی کنید مطالب را مجدد یاد بگیرید که ممکن است خیلی هم موفق عمل نکنید و یا اینکه ترجیح دهید فردی مجددا همان درس را همراه با مفاهیم اصلی آن و انطور که شما می آموزید برایتان تدریس کند.

تدریس خصوصی در تهران میتواند راه حل بسیار مناسبی برای رفع اشکالات درسی شما باشد. گاها معلمین در مدارس به دلیل کمبود وقت و بالا بودن تعداد نفرات حاضر در کلاس قادر نیستند مطالب را تک به تک آنطور که برای هر دانش آموز قابل درک باشد به وی بیاموزند. همچنین دانش اموزان نیز هر کدام وضیعت درسی متفاوتی دارند و ممکن است میزان تسلطتشان بر روی دروس مختلف بسیار با هم متفاوت باشد. 

تدریس خصوصی در تهران

چرا تدریس خصوصی میتواند مفید باشد؟

با تدریس خصوصی در تهران شما میتوانید با بهترین دبیری که برای درس مورد نظر خود میشناسید کلاس های خصوصی داشته باشید. در کلاس خصوصی شیمی، کلاس خصوصی فیزیک، کلاس خصوصی ریاضی و... میتوانید به عنوان تنها پرسشگر دبیر خصوصی خود را به چالش بکشید و تمام سوال هایی که شاید هیچگاه فرصت پرسش آن ها را در مدرسه نیافته اید از وی بپرسید. از آنجایی که دبیران خصوصی بنا به میزان عملکرد خوبشان حق الزحمه دریافت میکنند، بنابراین سعی میکنند همواره در تدریس دروس به صورت خصوصی بهترین عملکرد را از خود نشان دهند. دانش آموزان با استفاده از کلاس های خصوصی میتوانند در کمترین زمان مفید ترین حجم از مطالب درسی را بیاموزند و برای شرکت در امتحانات و کنکور آمادگی لازم را کسب کنند. تدریس خصوصی در تهران با بهترین دانشجویان دانشگاه تهران میتواند فرصت مطلوبی برای بهره مندی از دانش و تجربه آنان در قبولی کنکور و آزمون های مدرسه باشد. تسلط و تجربه ی کافی دبیران  نیم خط شما را از رفتن به هر کلاس اضافه ای منصرف خواهد کرد. جهت دریافت مشاوره رایگان تحصیلی میتوانید از طریق شماره های تماس موجود در وب سایت و یا ایمیل نیم خط با ما در ارتباط باشید.

کدام دبیر مناسب تدریس خصوصی است؟

دبیری که از تجربه کافی در زمینه ی آموزش و تدریس برخوردار است میتواند گزینه ی مناسبی برای تدریس به صورت خصوصی نیز باشد. تجربه تدریس در کنار دانش تخصصی دو فاکتور مهم برای انتخاب معلمین خصوصی است. معلم خصوصی با توجه به سطح دانش آموز در درس مورد نظر آموزش را با وی آغاز میکند. اگر دانش آموز خواهان تقویت مهارت تست زنی برای امادگی در کنکور یا المپیاد باشد، دبیر روش ها و اصول تست زنی و زمان بندی را با وی تمرین میکند. در کل میتوان گفت دبیر خصوصی بنا به درخواست شما میتواند علاوه بر یادگیری عمیق مفاهیم اصلی مهارت های لازم جهت آمادگی هرچه بیشتر در کنکور را نیز آموزش دهد.

هزینه های تدریس خصوصی چگونه محاسبه میشود؟

تعرفه های نیم خط برای تدریس خصوصی تماما در وب سایت قابل مشاهده است. برای مشاهده هزینه ی تدریس خصوصی کلیک کنید. تعرفه های تدریس خصوصی نیم خط به صورت بازه ای در نظر گرفته شده است و هزینه ی دقیق هر جلسه تدریس خصوصی با توجه به دو عامل سطح علمی دانش آموز در درس مورد نظر و سختی آموزش مفاهیم درسی مشخص میگردد.

 

تدریس خصوصی در تهران

با مشاوران نیم خط در ارتباط باشید

تدریس خصوصی با بهترین قیمت ها

02126711924

09396667153

با مشاوران نیم خط در ارتباط باشید 02126711924 - 09396667153

تازه ترین آموزش ها

با مشاورین ما آسوده خاطر باشید

ما در ابتدای مسیر مشاوره، شما را با اهدافتان بهتر آشنا میکنیم. به بسیاری از چراهای تحصیلی در ذهنتان پاسخ میدهیم و مسیر پیش رو را با تمام سختی ها و شیرینی هایش به شما نشان میدهیم. ما با واقع بینی نسبت به وضیعت تحصیلی دانش آموز با وی جلسات متعدد مشاوره برگزار میکنیم. در طی این جلسات دانش آموز, اهداف خود را بهتر شناخته، استرس و افکار زائد را از ذهن خود دور میکند و تمرکز خود را بر روی شیوه های صحیح مطالعه قرار میدهد. دیگر تکنیک هایی که در طی مسیر میتوانید بیاموزید شامل موارد زیر است:

دبیران تدریس خصوصی


جدیدترین دوره های آموزشیتلفن تماس با ما تماس بگیرید 09396667153