09396667153

قیمت تدریس خصوصی

  • 4 نظر ثبت شده

تدریس خصوصی کلمه ای است که وقتی میشنوید اولین مفهومی که در ذهن شما شکل میگیرد قیمت آن است . البته این حقیقت را نمیشود انکار کرد زیرا که تدریس خصوصی هزینه های سرسام آوری را برای خانواده ها و فرزندانشان دارد، علاوه بر این سایت های غیر قابل اعتمادی که با انگیزه ی سودجویی شروع به کار کرده اند و دبیرانی که مدرک تخصصی از دانشگاه های معتبر کشور ندارند و یا بی تجربه هستند، باعث سردرگمی خانواده ها میشوند. با این حال این تصوری است که با اندکی تحقیق و جست و جو میتوانید تغییرش دهید.

تدریس خصوصی در منزل ، دبیران ، زمانی که برای اموزش خود یا فرزندتان در نظر دارید ، سایت های آموزش آنلاین و ... مواردی است که قبل از قضاوت درمورد هزینه های بالای قیمت تدریس خصوصی باید به آن ها توجه کنید. دبیران تدریس خصوصی نیم خط از میان بهترین دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه های برتری چون تهران، شریف، شهید بهشتی و ... انتخاب میشوند.
 

هر قیمتی برای تدریس خصوصی را باور نکنید!

قیمتی که برای تدریس خصوصی توسط دبیران نیم خط به شما اعلام میشود بر اساس دو فاکتور مهم * سختی درس و * سطح دانش آموز در درس مورد نظر به شما اعلام میشود. بنابراین ما برای تعیین هزینه ی تدریس خصوصی بازه های قیمتی را برای شما در نظر گرفته ایم . برای مثال حدود هزینه ی تدریس خصوصی ریاضی متوسطه اول از جلسه ای 40 هزار تومان تا 60 هزار تومان متغیر میباشد. 
*زمان یک جلسه: 90 دقیقه
برای اطلاع از سایر هزینه های پکیج تدریس خصوصی نیم خط کلیک کنید!


تدریس خصوصی در منزل


تدریس خصوصی در تهران از خدمات نیم خط

در حال حاضر گروه آموزشی نیم خط آماده ارائه خدمات تدریس خصوصی در تهران به دانش آموزان گرامی است. اما سایر دانش آموزانی که به هر نحوی قادر به بهره مندی از خدمات تدریس خصوصی حضوری نیستند میتوانند با استفاده از رفع اشکال آنلاین، سوالات خود را از دبیران نیم خط بپرسند و خود را برای امتحانات و ازمون های درسی بیشتر آماده کنند.

 برای اطلاع از هزینه پکیج رفع اشکال آنلاین کلیک کنید!
 
اما شاید فکر کنید که معلم خصوصی چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا بتوان به او اعتماد کرد و آینده ی تحصیلی خود را به او سپرد. مدرک تخصصی دبیر، در زمینه ای که میخواهد آموزش دهد، بسیار مهم و تاثیرگذار است، حتما اطمینان داشته باشید که در تخصص خود آموزش دهد. اینکه مدرک معلم خصوصی شما از برترین دانشگاه های کشور باشد نیز به اندازه ی مورد اول مهم است زیرا دبیری که در بهترین دانشگاه کشور درس خوانده، دوره ی آموزشی خود را زیر نظر عالی رتبه ترین اساتید گذرانده و از تجربه ی اساتید خود بهره برده است. هم چنین علاوه بر مهارت و تسلط بر روی درسی که آموزش میدهد، مشاور خوبی جهت دادن راهکار های جدید و مناسب برای تست زنی و تستی خواندن و موفقیت در امتحانات نهایی و کنکور است. بنابراین یک معلم خصوصی خوب معلمی است که علاوه بر آموزش درس، بتواند یادگیری دانش آموز خود را به سمتی سوق دهد که نه تنها در امتحانات مدرسه، بلکه در آزمون های پیشرفت تحصیلی که آینده تحصیلی دانش آموزان به نتیجه آن وابسته است، موفق باشد.

قیمت تدریس خصوصی

برای موفقیت شغلی در آینده، موفقیت تحصیلی مقدم است، درواقع اهمیت بسزایی در آینده ی شما و یا فرزندتان دارد، پس اهمیت معلم خصوصی را در موفقیت نمیتوان انکار کرد و با تحقیق و جستوجو میتوانید بهترین ها را انتخاب کنید.

قیمت های تدریس خصوصی در آکادمی نیم خط

در حال حاضر اکادمی نیم خط آماده ارائه خدمت تدریس خصوصی برای دروس زیر است:
ریاضی دهم: قیمت هر جلسه 55 تا 75 هزار تومان 
فیزیک دهم: قیمت هر جلسه 50 الی 70 هزار تومان
شیمی دهم: قیمت هر جلسه 50 الی 70 هزارتومان
حسابان: قیمت هر جلسه 65 الی 85 هزار تومان
آمار و احتمالات: قیمت هر جلسه 60 الی 80 هزار تومان
فیزیک یازدهم: قیمت هر جلسه 60 الی 80 هزار تومان
شیمی یازدهم: قیمت هر جلسه 60 الی 80 هزار تومان
دیفرانسیل و انتگرال: قیمت هر جلسه 80 الی 110 هزار تومان
ریاضیات گسسته: قیمت هر جلسه 80 الی 110 هزار تومان
هندسه تحلیلی: قیمت هر جلسه 80 الی 110 هزارتومان
فیزیک دوازدهم: قیمت هر جلسه 80 الی 110 هزار تومان
شیمی دوازدهم: قیمت هر جلسه 70 الی 100 هزار تومان

150
دانش آموز
20
دبیر با سابقه
100
جزوه آموزشی
50
ویدیوی آموزشی

بلاگ

چگونه تمرکز خود را افزایش دهیم؟

 18/04/25 مشاوره

انسانها تقریبا به 50،000 تا 70،000 موضوع در طول روز فکر می کنند. 95٪این افکار از روزهای گذشته تکرار می شوند و 80٪ افکار عادی منفی هستند.…

ترفندهای تست زنی

 18/08/17 مشاوره

تست زنی یعنی انتخاب یک گزینه از بین چهار گزینه ممکن است که در طولانی مدت تبدیل به یک عادت یا کابوس برای دانش آموزان کنکوری شود.اما این…

برای کنکور چه تست هایی بزنیم؟

 18/10/10 کنکور

در موقعیتی که با انبوهی از کتاب های کمک درسی و انبوهی از تست های مختلف برای دروس مختلف مواجه هستیم سوالی که بیشتر به ذهن یک داوطلب کنکور…

سفارش تدریس خصوصی

با تدریس خصوصی شما میتوانید در کمترین زمان ممکن با بالاترین بازدهی، مهمترین مطالب درسی خود را از دبیران با تجربه بیاموزید. تدریس توسط معلم خصوصی در کنار آموزش های معلمان در مدرسه به تقویت هرچه بیشتر دانش اموزان در دوران مدرسه کمک میکند. شاید تصور کنید تدریس خصوصی هزینه ای اضافی برای دانش اموزان میباشد. اما نقش یادگیری عمیق در موفقیت تحصیلی دانش آموزان در آینده غیر قابل انکار است. بنابراین به خاطر داشته باشیم اگر موفقیت تحصیلی برای ما یک اولویت است، تدریس خصوصی یکی از ابزارهای رسیدن به این هدف میباشد

هسته مرکزی دبیران نیم خط از میان دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه های برتر تهران انتخاب شده است که تجارب موفق تدریس و مشاوره را در کارنامه خود دارند. چه کسی بهتر از شخصی که در پیمودن راه موفق بوده ،میتواند راهنمای خوبی باشد؟

برای اطلاع از جزئیات بیشتر پکیج های تدریس خصوصی میتوانید با شماره های  02126711924 یا 09396667153 تماس گرفته و یا با ایدی @rzamini در تلگرام در ارتباط باشید.

کلاس خصوصی،  معلم خصوصی ارزان، تدریس خصوصی دهم، تدریس خصوصی یازدهم،  تدریس خصوصی کنکور

مطالب مشابه

رفع اشکال شیمی

شیمی علمی پایه است و مهارت های آن در تمامی علوم مورد استفاده قرار…

قیمت تدریس خصوصی…

به سبب سوالات متعدد و پیگیری های والدین و خانواده ها برای دانستن قیمت…

تدریس خصوصی ریاضی

چرا تدریس خصوصی ریاضی اهمیت دارد؟  تدریس خصوصی ریاضی راهی سریع…

قیمت تدریس خصوصی…

قیمت تدریس خصوصی ریاضی و راه ها تخمین هزینه ی تدریس خصوصی ریاضی چگونه…