تدریس خصوصی دبیرستان


دروس مقطع دبیرستان یا همان مقاطع دهم، یازدهم و دوازدهم در نظام جدید، درصد قابل توجهی از سوالات کنکور سراسری دانش آموزان را به خود اختصاص میدهد. از این رو بسیاری از والدین تنها به آموزش دانش آموزان در مدرسه اکتفا نمیکنند و تمایل دارن از طریق یک موسسه تدریس خصوصی دبیرستان، دبیر خصوصی خوبی را برای فرزندانشان استخدام کنند. تدریس خصوصی راه حلی کوتاه و زودبازده برای تقویت پایه تحصیلی دانش آموزان است.

موسسه تدریس خصوصی دبیرستان

در حال حاضر آکادمی نیم خط آماده ارائه خدمت تدریس خصوصی با حرفه ای ترین کادر دبیران خود در تهران میباشد. دبیران نیم خط تماما دانشجویان یا دانش آموختگان رتبه برتری در کنکور سراسری هستند. افرادی که خود مسیر موفقیت کنکور را پیموده اند و میتوانند علاوه بر دانش، تجربیات خوبی را در زمینه قبولی کنکور و کسب درصد بالا در دروس کنکور در اختیار دانش آموز قرار دهند.

تدریس خصوصی دبیرستان

قیمت تدریس خصوصی دبیرستان

هزینه تدریس خصوصی دبیرستان در تهران توسط آکادمی نیم خط با توجه به فاکتورهای ذیل مشخص میشود:
  • سطح دانش آموز در درس مورد نظر
  • سختی آموزش درس مورد نظر
  • سطح دانش و مهارت دبیر درخواستی

[quote]برای اطلاع از هزینه ی دقیق تدریس خصوصی دروس دبیرستان با شماره ها موجود در سایت با مشاورین نیم خط ارتباط بگیرید.[/quote]

آیا تدریس خصوصی دبیرستان تنها راه چاره است؟

تدریس خصوصی دروس دبیرستان زمانی میتواند برای شما یا دانش آموزتان کاربردی باشد که دانش آموز ضمن تلاش برای یادگیری بهتر نمیتواند نتیجه ی مورد نظر را کسب کند. در این حالت استخدام یک دبیر خصوصی دبیرستان میتواند مشکلات درسی دانش آموز را به صورت پایه ای برطرف کند و دانش آموز را برای کسب نمره یا درصد بهتر در امتحانات نهایی و کنکور آماده کند. یادمان باشد حتی یک دبیر خصوصی خوب برای دبیرستان به تنهایی نمیتواند موفقیت تحصیلی را تضمین کند و این تلاش و پشتکار دانش آموز در یادگیری است که مبنای موفقیت وی است.

محل تدریس خصوصی دبیرستان

تدریس خصوصی دروس دهم، یازدهم و دوازدهم میتواند در منزل یا محل موسسه انجام شود. در صورتیکه تمایل والدین به برگزاری کلاس در محل موسسه به صورت خصوصی باشد این امکان برای آکادمی نیم خط وجود دارد که با انجام هماهنگی های لازم کلاس ها را در محل آکادمی انجام شود. همچنین برگزاری جلسات و سطح کیفیت آنها توسط کارشناسان نیم خط به صورت پیوسته بررسی میشود. این امر به ما کمک میکند کیفیت آموزش خود را با کمک بازخورد والدین و دانش آموزان در سطح بالایی نگه داریم.

نیم خط از یک نقطه تا بی نهایت