تدریس خصوصی ریاضی

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

چرا تدریس خصوصی ریاضی اهمیت دارد؟ 

تدریس خصوصی ریاضی راهی سریع برای فهم عمیق ریاضی است. درس ریاضی از ابتدای زمان شروع دوران مدرسه تا کنکور همواره به عنوان یکی از درس های اصلی به دانش آموزان آموزش داده میشود. یادگیری مفاهیم ریاضی از ابتدای دوران تحصیل تاثیر مهمی بر روی تسلط دانش آموز بر روی ریاضی در مقاطع بالاتر را دارد.

مفاهیم ریاضی کاملا به یکدیگر وابسته هستند بنابراین در یادگیری منسجم آن باید تلاش کرد. تسلط بر حل مسائل ریاضی نیازمند صرف وقت زیاد برای تمرین و تکرار است. یادگیری عمیق روابط ریاضی موجب میشود وقتی شما با مسئله ی جدیدی رو به رو میشوید قادر باشید آن را حل کنید. حل کردن مسائل تشریحی ریاضی تسلط شما را نیز بیشتر میکند. همچنین سعی کنید بعد از مرور مطالب مباحث مشخص از خود آزمون بگیرید تا بتوانید به مطالب تسلط پیدا کنید. 

تدریس خصوصی ریاضی

ریاضی را چگونه بخوانیم؟ 

در حل مسایل تستی نیز سریع به پاسخ نامه مراجعه نکنید. استفاده از یک معلم ریاضی خصوصی برای تدریس خصوصی ریاضی میتواند یک راه حل سریع برای آمادگی بیشتر شما در درس ریاضی باشد. معلم خصوصی ریاضی باتوجه به سطح آمادگی شما مفاهیم ریاضی را طبقه بندی میکند و با توجه به میزان تسلط شما از مسائل راحت تر تا پیچیده تر شما را راهنمایی میکند. معلم خصوصی ریاضی میتواند یادگیری های ناقص شما از ریاضی را کامل کند و نیز  اشتباهات پایه ای شما در درس ریاضی را برطرف کند و از این طریق تسلط شما بر فهم مسائل و منطق ریاضی بهبود ببخشد. تدریس خصوصی ریاضی میتواند یک گزینه مطلوب برای آمادگی دانش آموزان در آزمون کنکور باشد. معلم خصوصی ریاضی میتواند با توجه به سبک سوالات ریاضی و آزمون های اخیر کنکور منطق حاکم بر مسائل ریاضی کنکور را به شما بیاموزد و شما را با تکنیک های و روش های تست زنی صحیح در درس ریاضی آشنا کند.

آیا تدریس خصوصی ریاضی بهترین راه حل است؟

دانش آموزان همواره مفاهیم جدید درسی را در کلاس درس مدرسه می آموزند. بنابراین اگر در اولین آموزش معلم بتواند با تسلط مناسب و استفاده از مفاهیم قابل فهم منطق مسائل ریاضی را توضیح دهد، دانش آموز نیز بهتر میتواند بیاموزد. اما گاهی با وجود یک معلم حرفه ای ریاضی در مدرسه ممکن است دانش آموز با مشکل عدم تسلط کافی در حل مسائل ریاضی رو به رو شود که میتواند دلایل مختلفی اعم از ضعف پایه درسی، عدم توجه کافی به معلم، عدم برخورداری از تمرین کافی و... داشته باشد. بنابراین ما در اولین قدم برای درک درس ریاضی تلاش فردی دانش آموز برای یادگیری را توصیه میکنیم. اگر مسائل ریاضی را متوجه نمیشوید مفاهیم آن را بارها بخوانید. اگر در حل سوالات مشکل دارید سوالات بیشتر حل کنید. اما گاها دانش آموز با وجود تلاش فراوان در یادگیری ریاضی همچنان ناکام است. در این حالت است که حضور یک دبیر ریاضی مجرب میتواند راه حلی مناسب برای دانش آموز باشد.

 

تدریس خصوصی ریاضی در نیم خط

 

دبیر تدریس خصوصی ریاضی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یک دبیر ریاضی حرفه ای در اولین جلسه تدریس خصوصی با دانش آموز با مطرح کردن سوالات متعددی میتواند سطح دانش آموز در درس مورد نظر را به خوبی درک کند و با دادن تمرین ها و سوالات کاربردی تسلط دانش آموز را در حل مسائل کاربردی بالا میبرد. همچنین دبیر با توجه به آنکه دانش آموز ممکن است کنکوری باشد نحوه ی صحیح تست زنی در هر مبحث را با وی کار میکند. بنابراین یک دبیر ریاضی خوب قبل از شروع هر گونه آموشی به شناخت کافی نسبت به دانش آموز خود میرسد و سپس آموزش را به وی شروع میکند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی

هزینه تدریس خصوصی ریاضی از جلسه ای 50.000 تومان تا جلسه ای 200.000 تومان برای دروس و پایه های مختلف درسی متفاوت است. میتوانید قیمت های دقیق تر تدریس خصوصی نیم خط را در پکیج های تدریس خصوصی ببینید. هزینه های تدریس خصوصی در نیم خط با توجه به دو معیار سطح علمی دانش آموز در درس مورد نظر و سختی آموزش درس درخواستی اعلام میشود. در حال حاضر پکیج های تدریس خصوصی نیم خط تنها برای تدریس خصوصی در تهران فعال میباشد.


با مشاوران نیم خط در ارتباط باشید

تدریس خصوصی با بهترین قیمت ها

02126711924

09396667153

با مشاوران نیم خط در ارتباط باشید 02126711924 - 09396667153

تازه ترین آموزش ها

با مشاورین ما آسوده خاطر باشید

ما در ابتدای مسیر مشاوره، شما را با اهدافتان بهتر آشنا میکنیم. به بسیاری از چراهای تحصیلی در ذهنتان پاسخ میدهیم و مسیر پیش رو را با تمام سختی ها و شیرینی هایش به شما نشان میدهیم. ما با واقع بینی نسبت به وضیعت تحصیلی دانش آموز با وی جلسات متعدد مشاوره برگزار میکنیم. در طی این جلسات دانش آموز, اهداف خود را بهتر شناخته، استرس و افکار زائد را از ذهن خود دور میکند و تمرکز خود را بر روی شیوه های صحیح مطالعه قرار میدهد. دیگر تکنیک هایی که در طی مسیر میتوانید بیاموزید شامل موارد زیر است:

دبیران تدریس خصوصی


جدیدترین دوره های آموزشیتلفن تماس با ما تماس بگیرید 09396667153