تدریس خصوصی ریاضی

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای
تدریس خصوصی ریاضی از آن واژه هایی است که از زمان ورود به مدرسه میشنویم. درواقع ریاضی درسی است پر اهمبت که یادگیری آن برای بسیاری از دانش آموزان میتواند مشکل آفرین باشد. بنابراین تدریس ریاضی در مدرسه و توسط معلم در زمانی محدود، نمیتواند حل کننده ی مشکل درسی دانش آموزان باشد.

چرا تدریس خصوصی ریاضی اهمیت دارد؟

تدریس خصوصی ریاضی راهی سریع برای فهم عمیق ریاضی است. از ابتدای زمان شروع دوران مدرسه تا ریاضی متوسطه دوم و کنکور98، ریاضی، همواره به عنوان یکی از درس های اصلی به دانش آموزان آموزش داده میشود. یادگیری مفاهیم ریاضی از ابتدای دوران تحصیل تاثیر مهمی بر روی تسلط دانش آموز بر روی ریاضی در مقاطع بالاتر را دارد. بالا بودن نمرات درس ریاضی در دوران متوسطه دوم، تاثیر بسزایی در معدل و در نهایت قبولی کنکور شما دارد. بنابراین تدریس خصوصی ریاضی، نه تنها راهی برای موفقیت در امتحانات مدرسه است، بلکه، تدریس خصوصی ریاضی کنکور نیز، قبولی تان در بهترین رشته و بهترین دانشگاه را تضمین میکند.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله تدریس خصوصی دبیرستان مراجعه کنید.  

 
مفاهیم ریاضی کاملا به یکدیگر وابسته هستند بنابراین در یادگیری منسجم آن باید تلاش کرد. تسلط بر حل مسائل ریاضی نیازمند صرف وقت زیاد برای تمرین و تکرار است. یادگیری عمیق روابط ریاضی موجب میشود وقتی شما با مسئله ی جدیدی رو به رو میشوید قادر باشید آن را حل کنید. حل کردن مسائل تشریحی تسلط شما را نیز بیشتر میکند. همچنین سعی کنید بعد از مرور مطالب مباحث مشخص از خود آزمون بگیرید تا بتوانید به مطالب تسلط پیدا کنید.

تدریس خصوصی ریاضی در تهران

چرا تدریس خصوصی ریاضی بهترین راه است؟

دانش آموزان همواره مفاهیم جدید درسی را در کلاس درس مدرسه می آموزند. بنابراین اگر در اولین آموزش معلم بتواند با تسلط مناسب و استفاده از مفاهیم قابل فهم منطق مسائل ریاضی را توضیح دهد، دانش آموز نیز بهتر میتواند بیاموزد. اما گاهی با وجود یک معلم حرفه ای ریاضی در مدرسه ممکن است دانش آموز با مشکل عدم تسلط کافی در حل مسائل ریاضی رو به رو شود که میتواند دلایل مختلفی اعم از ضعف پایه درسی، عدم توجه کافی به معلم، عدم برخورداری از تمرین کافی و... داشته باشد. بنابراین ما در اولین قدم برای درک درس ریاضی تلاش فردی دانش آموز برای یادگیری را توصیه میکنیم. اگر مسائل ریاضی را متوجه نمیشوید مفاهیم آن را بارها بخوانید. اگر در حل سوالات مشکل دارید سوالات بیشتر حل کنید. اما گاها دانش آموز با وجود تلاش فراوان در یادگیری ریاضی همچنان ناکام است. در این حالت است که حضور یک دبیر ریاضی مجرب میتواند راه حلی مناسب برای دانش آموز باشد.

بهترین دبیر تدریس خصوصی ریاضی چه ویژگی هایی دارد؟

یک معلم خصوصی خوب، سعی میکند رابطه ی دوستانه با دانش آموزش برقرار کند، رویکردهای او با نیازهای دانش آموزش مطابقت داشته باشد و سعی کند خودش را با شرایط هر دانش آموز سازگار کند، یک معلم خصوصی خوب همیشه باید در دسترس باشد و دانش آموز بتواند به راحتی با او تماس برقرار کند، محیط آموزشی را جوری فراهم کند که انگیزه و شور و اشتیاق دانش آموز برای یادگیری بالا برود و مهم تر از همه اینکه مورد اعتماد والدین باشد. یک دبیر ریاضی حرفه ای در اولین جلسه تدریس خصوصی با دانش آموز، با مطرح کردن سوالات متعددی میتواند سطح دانش آموز در درس مورد نظر را به خوبی درک کند و با دادن تمرین ها و سوالات کاربردی تسلط دانش آموز را در حل مسائل کاربردی بالا ببرد. همچنین دبیر با توجه به آنکه دانش آموز ممکن است کنکوری باشد، ترفندهای تست زنی در هر مبحث را با وی کار میکند. بنابراین یک معلم ریاضی خوب و آشنا به نحوه تریس خصوصی ریاضی قبل از شروع هر گونه آموزشی به شناخت کافی نسبت به دانش آموز خود میرسد و سپس آموزش به وی را شروع میکند.

تدریس خصوصی ریاضی

نحوه تدریس خصوصی ریاضی

نحوه ی تدریس خصوصی ریاضی بر اساس شناخت شما و بعد از تعیین سطح درسی شما مشخص میشود. درواقع تدریس خصوصی ریاضی با توجه به عواملی مانند سطح یادگیری شما و نوع پایه ی تحصیلی تان متفاوت است. دبیران آکادمی نیم خط، پس از یک جلسه آشنایی با شما، نحوه ی تدریس خصوصی را برایتان معین میکنند و از جلسات بعدی به آموزش شما میپردارند. توجه داشته باشید که تدریس خصوصی در منزل شما و به شکل حضوری تنها در شهر تهران امکان پذیر است.
 

قیمت تدریس خصوصی ریاضی

هزینه تدریس خصوصی ریاضی از جلسه ای 50.000 تومان تا جلسه ای 200.000 تومان برای دروس و پایه های مختلف درسی متفاوت است. میتوانید قیمت های دقیق تر تدریس خصوصی نیم خط را در پکیج های تدریس خصوصی ببینید. هزینه های تدریس خصوصی ریاضی در آکادمی نیم خط، با توجه به دو معیار سطح علمی دانش آموز در این درس و پایه ی تحصیلی، اعلام میشود. در حال حاضر پکیج های تدریس خصوصی نیم خط، تنها برای تدریس خصوصی در تهران فعال میباشد.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تدریس خصوصی ریاضی به مقاله ی قیمت تدریس خصوصی ریاضی مراجعه کنید.

نیم خط از یک نقطه تا بی نهایت

تازه ترین آموزش ها

با بهترین دبیران تدریس خصوصی ، ریاضی را بهتر یاد بگیر

تیم آموزشی نیم خط، یک برنامه یادگیری متناسب با نیازهای خاص دانش آموزان با هدف جلوگیری از صرف وقت زیاد برای یادگیری مسائلی که نیاز به تمرکز کمتر دارند و و تقویت کردن مسائلی که مهمتر و سخت تر هستند تعیین میکند. رابطه ی نزدیک بین دانش آموز و دبیر خصوصی ریاضی سبب میشود مسائل را بهتر درک کنند، اعتماد بنفسشان در انجام تمرین های ریاضی افزایش یابد و با تمریناتی که به عنوان مشق شب به آن ها داده میشود، مهارت های لازم در حل مسائل تشریحی، به خصوص امتحانات نهایی را کسب میکنند.
آموزش خصوصی ریاضی در منزل*
آموزش خصوصی ریاضی پایه و دبیرستان*
آموزش خصوصی ریاضی کنکور*
حل اشکال آنلاین ریاضی*
آموزش تکنیک های تست زنی*

با بهترین دبیران تدریس خصوصی ، ریاضی را بهتر یاد بگیر