09396667153

تدریس خصوصی فیزیک

  • 1 نظر ثبت شده

تدریس خصوصی فیزیک قطعا به شما در فهم بهتر و عمیق تر مفاهیم فیزیک کمک میکند. درس فیزیک به دلیل ماهیت مفهومی و منطق ریاضی که بر آن حاکم است نیازمند تکرار و تمرین زیادی است. بدون درک مفاهیم پایه ای فیزیک نمیتوان یک مسئله ی فیزیک را حل کرد. البته  مباحث درس فیزیک به اندازه ی ریاضی پیوستگی زیادی ندارد و خیلی از بخش های این درس کاملا مجزا با یکدیگر به آموزش مفاهیم آن میپردازد.

با تدریس خصوصی فیزیک و استفاده از دبیر خصوصی ما میتوانیم شما را در فهم بهتر و بیشتر مفاهیم فیزیک یاری کنیم. دانش آموزان ممکن است در سر کلاس درس فیزیک نتوانند سوالات و ابهامات خود را به طور کامل بپرسند. این موضوع باعث میشود به تسلط کافی در فیزیک نرسند و نتوانند تست ها و مسائل فیزیک را به طور صد در صدی پاسخ دهند.

با تدریس خصوصی در منزل میتوانید تمام سوالات و ابهامات خود را از معلمتان بپرسید. تمرکز دبیر خصوصی نیز تنها بر روی رفع ابهامات و اشکالات درسی شما است. بنابرایین این موضوع باعث میشود کیفیت آموزش دبیر خصوصی بالا برود. 

خیلی از دانش آموزان به هنگام حاضر شدن در کلاس فیزیک اضطراب میگیرند. اضطرابی که ناشی از عدم فهم عمیق فیزیک و تسلط بر آن است. بهترین و سریع ترین راه برای افزایش تسلط دانش آموز در این درس استفاده از یک دبیر حرفه ای خصوصی فیزیک است. با تمرین و تکراری که دانش آموز میتواند با دبیر خصوصی اش داشته باشد، مطالب را به درستی درک کند و در حل مسائل درسی به تسط برسد.

در تصویر زیر میتوانید میزان ضریب و اثر گذاری درس فیزیک را در قبولی کنکور تجربی و ریاضی با توجه به هر زیر گروه ببینید. 

 


با توجه به جدول بالا و ضریب درس فیزیک میتوان نتیجه گرفت برای قبولی در رشته های پرطرفدار گروه ریاضی (مهندسی برق، مهندسی مکانیک و...) و گروه تجربی (پزشکی، دندانپزشکی، دارو و ...) که در زیر گروه یک قرار دارند نباید اهمیت درس فیزیک را نادیده گرفت. نیم خط با ارائه خدمات تدریس خصوصی در تهران و رفع اشکال و مشاوره ی تحصیلی با برخورداری از بهترین دبیران که خود دانشجویان و دانش آموختگان برتر دانشگاه های تهران هستند میتواند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کنید. بر کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره تماس های موجود در سایت نیم خط تماس بگیرید.

150
دانش آموز
20
دبیر با سابقه
100
جزوه آموزشی
50
ویدیوی آموزشی

بلاگ

برای کنکور چه تست هایی بزنیم؟

 18/10/10 کنکور

در موقعیتی که با انبوهی از کتاب های کمک درسی و انبوهی از تست های مختلف برای دروس مختلف مواجه هستیم سوالی که بیشتر به ذهن یک داوطلب کنکور…

مدیریت زمان ، استراتژی پیشرفت

 18/05/07 مشاوره

 مدیریت زمان چیست ؟ مدیریت زمان به نحوی است که شما سازماندهی و برنامه ریزی می کنید تا چه مدتی را به فعالیت های خاصی اختصاص دهید.…

هفت عادت دانش آموزان موفق

 18/05/20 مشاوره

دانش آموزان نمونه چطور می آموزند؟ خیلی از دانش اموزان زمانیکه میبینند در کلاس همکلاسی هایشان به خوبی مطلبی را درک کرده و به سوالات…

مطالب مشابه

رفع اشکال شیمی

شیمی علمی پایه است و مهارت های آن در تمامی علوم مورد استفاده قرار…

قیمت تدریس خصوصی

تدریس خصوصی کلمه ای است که وقتی میشنوید اولین مفهومی که در ذهن…

قیمت تدریس خصوصی…

درس فیزیک اغلب یکی از سخت ترین دروس برای دانش آموزان است، زیرا این…

قیمت تدریس خصوصی…

پرسش های متعدد در مورد قیمت تدریس خصوصی شیمی نشان میدهد که این…