09396667153

تدریس خصوصی شیمی

  • 0 نظر ثبت شده

تدریس خصوصی شیمی همراه با یک معلم خصوصی شیمی گزینه ای مناسب برای تسلط عمیق و سریع در این درس است. در تدریس خصوصی شما میتوانید تمام سوالات خود را از این درس از دبیر خصوصی خود بپرسید. البته باید توجه داشت تکرار و ممارست دانش آموز به حل سوالات مفهومی و مهم شیمی میتواند نتیجه بسیار خوبی در سطح علکی وی در درس شیمی داشته باشد. برخی دانش آموزان بدون توجه به نقش خود در یادگیری مطالب، تمام انتظار خود را معطوف به عملکرد دبیر خصوصی در زمان تدریس خصوصی شیمی میکنند.

این اشتباه بزرگی است که شما نتیجه را تنها به سطح سواد و دانش دبیر خصوصی مرتبط بدانید . دبیر خصوصی خوب، دبیری است که با سطح علمی مناسب در درسی شیمی مفاهیم کلیدی این درس را به دانش آموز در تدریس خصوصی شیمی، آموزش میدهد. در کنار تلاش دبیر خصوصی به آموزش مفهومی، دانش آموز نیز باید همگام با دبیر به تکرار دروس آموخته شده بپردازد.

 

 

 
چند راه حل برای آنکه بتوانید یادگیری بهتری در کنار دبیر خصوصی شیمی داشته باشید:


قبل از شروع کلاس خصوصی خود سعی کنید یک بار دیگر مطالب بخشی را که قرار است دبیر خصوصی به شما آموزش دهد مرور کنید. با مرور میتوانید مطالبی را که در فهم آنها با مشکل رو به رو هستید،میتوانید در جلسه تدریس خصوصی سوالاتی که به یادگیری بهتر شما کمک میکند را از وی بپرسید.


همگام با دبیر به حل سوالات و مسائل درسی بپردازید. خود را آماده کنید تا تمام مطالب مورد سوال خود را از وی بپرسید. 


در طول جلسه ی تدریس خصوصی به نکته برداری و جزوه نویسی از مطالبی که دبیر خصوصی به شما آموزش میدهد بپردازید.


شیوه های مختلف تست زنی را در تدریس خصوصی شیمی با دبیر خود امتحان کنید.


بعد از اتمام جلسه تدریس خصوصی در منزل، خود بار دیگر مطالبی را که به شما آموخته است در ذهنتان مرور کتید. شب قبل از خواب بهترین زمان برای مرور مختصر مطالب درسی است. چرا که قبل از خواب ذهن شما به طور کامل آماده ی دسته بندی مطالبی است که در طول روز آنها را آموخته است.


تدریس خصوصی شیمی با دبیران حرفه ای نیم خط را فراموش نکنید. ما در مسیر رسیدن به موفقیت همراهتان هستیم. برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان و تدریس خصوصی در تهران، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک با شماره های موجود در وب سایت نیم خط تماس بگیرید.


150
دانش آموز
20
دبیر با سابقه
100
جزوه آموزشی
50
ویدیوی آموزشی

بلاگ

چگونه تمرکز خود را افزایش دهیم؟

 18/04/25 مشاوره

انسانها تقریبا به 50،000 تا 70،000 موضوع در طول روز فکر می کنند. 95٪این افکار از روزهای گذشته تکرار می شوند و 80٪ افکار عادی منفی هستند.…

ترفندهای تست زنی

 18/08/17 مشاوره

تست زنی یعنی انتخاب یک گزینه از بین چهار گزینه ممکن است که در طولانی مدت تبدیل به یک عادت یا کابوس برای دانش آموزان کنکوری شود.اما این…

دنیای پرینتر های سه بعدی

 18/05/27 علم و فناوری

همه ما با پرینتر های دو بعدی آشنا هستیم پرینتر دو بعدی که تصاویر رنگی یا سیاه و سفید ما را روی کاغذ یا مواد دیگر چاپ میکند و نهایتا یک شکل…

مطالب مشابه

رفع اشکال شیمی

شیمی علمی پایه است و مهارت های آن در تمامی علوم مورد استفاده قرار…

تدریس خصوصی در تهران

تدریس خصوصی در تهران به تقویت پایه درسی شما کمک میکند. حتما…

قیمت تدریس خصوصی…

پرسش های متعدد در مورد قیمت تدریس خصوصی شیمی نشان میدهد که این…

تدریس خصوصی ریاضی…

کنکور یک آزمون ورودی تعیین کننده است، که سال ها دغدغه ی بسیاری از…