قیمت تدریس خصوصی فیزیک


درس فیزیک اغلب یکی از سخت ترین دروس برای دانش آموزان است، زیرا این درس ترکیبی از دو موضوع به نسبت سنگین منطق ریاضی و قوانین فیزیک است. البته اگر شما ریاضی را به خوبی درک میکنید برای درس فیزیک مشکل چندانی نخواهید داشت، ولی همانطور که میدانید این دو درس تفاوت زیادی با یکدیگر دارند که درک و دانستن ریاضی به تنهایی نمیتواند سبب موفقیت شما در این درس شود. در صورتی که دبیر فیزیک در کلاس درس یا دبیر خصوصی فیزیک شما، با علاقه و اشتیاق این درس را تدریس کنند، متوجه میشوید که فیزیک نه نتها درس بسیار جالبی است بلکه یادگیری آن ساده و کسب مهارت در آن نیازمند علاقه است، که آنرا درسی هیجان انگیز و جذاب میسازد.

 

استیون هاوکینگ

هاوکینگ مردی که مقابل عارضه ای‌ال‌اس ایستاد و فیزیکدانی برجسته شد!

 

فیزیک را چگونه بیاموزیم؟

در یادگیری درس فیزیک مهم است که مهارت های حل مسئله ی خود را بهبود بخشید. چرا که حل مسئله مهمترین قسمت یادگیری این درس است و در واقع عمده ترین مشکل دانش آموزان هم از ضعیف بودن درک و مهارت های حل مسئله است. با شروع دوره ی متوسطه ی دوم، دانش آموزان با چالش مهمی به نام درس فیزیک روبرو هستند. علاوه بر آزمون های پیشرفت تحصیلی، امتحانات میان دوره و امتحانات نهایی که سهم بسزایی در موفقیت دانش آموزان چه در دوران مدرسه و چه در نتیجه ی کنکور دارند، قوی بودن پایه ی فیزیک، مقدمه ی موفقیت و پیش نیازی ضروری برای دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه است. اگر شما یا فرزندتان در درک مهارت های حل مسئله ی فیزیک مشکل دارید و یا اعتماد به نفس کافی جهت پاسخ دادن سوالات فیزیک در آزمون ها ندارید، بی شک به یک معلم خصوصی فیزیک برای تدریس خصوصی در تهران و حل تمامی این مشکلات نیاز دارید. برنامه ریزی درسی و کلاس های منظم و برنامه ریزی شده توسط دبیران باتجربه در زمینه آموزش فیزیک و یاد دادن فرمول های اصلی با روش های جالب از اصلی ترین وظایف یک دبیر فیزیک است.

هزینه ی تدریس خصوصی فیزیک چگونه محاسبه میشود؟

قیمت تدریس خصوصی فیزیک یکی از مواردی است که زمان استخدام دبیر خصوصی باید به آن توجه کنید. خب همه ما میدانیم که پایین بودن قیمت تدریس خصوصی خیلی خوب است ولی در انتخاب بهترین معلم خصوصی، قیمت هرگز اولویت نیست، بلکه تجربه، مدرک و مهارت بالای دبیر در تدریس خصوصی فیزیک عاملی است که باید در اولویت قرار داد و پایین بودن قیمت تدریس خصوصی به هیچ وجه تضمین کننده مناسب بودن دبیر مربوطه نیست. پس از تحقیق و بررسی در سایر سایت ها و مقایسه قیمت های تدریس خصوصی، به خصوص تدریس خصوصی فیزیک، میتوانید تصمیم بگیرید که مجرب ترین دبیر ها با مدرک تخصصی از دانشگاه های معتبر کشور را با مناسب ترین قیمت استخدام کنید. قیمت تدریس خصوصی فیزیک با توجه به اینکه این درس، درسی مهم و پایه است و همچنین ضریب بالای این درس در کنکور و امتحانات نهایی و ورود به دانشگاه تعیین کننده است، نسبت به دروس دیگر اندکی بیشتر است. ولی بدانید که هزینه بیشتر اصلا نگران کننده نیست، اینکه موفقیت تحصیلی و آینده شغلی خود یا فرزندتان را به خطر بیندازید، نگران کننده است.

دبیر تدریس خصوصی برای فیزیک را چگونه استخدام کنیم؟

بعد از تماس با آموزشگاه و ذکر پایه تحصیلی خود میتوانید از اخرین تعرفه های تدریس خصوصی در درس فیزیک مطلع گردید. بعد از موافقت شما با هزینه هر جلسه دبیر مورد نظر با شما تماس گرفته و زمان و محا تدریس مشخص میگردد. دبیران نیم خط تماما افرادی حرفه ای و مجرب هستند که خود فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر ایران میباشند. دبیران طی مصاحبات متعدد آموزشی به استخدام آموزشگاه در می آیند و زیر نظر مدیران موسسه عملکرد های آموزشی آنان کنترل خواهد شد.

چه عواملی در قیمت های تدریس خصوصی فیزیک موثر هستند؟

از جمله مواردی که در تعیین هزینه های تدریس خصوصی برای درس فیزیک موثر هستند شامل:
* نوع دبیر انتخابی و سطح و رزومه ی آموزشی وی
* سطح دانش آموز در درس فیزیک
* موقعیت مکانی دانش آموز برای تدریس خصوصی در منزل
* مبحث مورد تدریس
* روش تدریس: تستی، تشریحی و…

نیم خط از یک نقطه تا بی نهایت