09396667153

معلم ریاضی کنکور

  • 1 نظر ثبت شده

معلم کنکور ریاضی گزینه ی مناسبی برای تسهیل قبولی در کنکور است. روزهای کنکوری بودن برای اکثر دانش آموزان کنکوری، روزهای پر دغدغه ای است. خیلی ها از یک سال قبل برنامه خود را برای قبولی در کنکور تنظیم میکنند و با انگیزه و برنامه ریزی قوی شروع میکنند. خواندن در روزهای کنکوری بودن شاید سخت باشد اما خیلی از دانش آموزان بعد از آنکه نتیجه زحمت های خود را با قبولی در رشته موردنظر میبینند، روزهایی گذشته را جزو بهترین روزهای دوران تحصیل میدانند.

داشتن هدف و انگیزه اولین و مهم ترین گام برای یک شروع قدرتمند است، اما قطعا کافی نیست. تسلط بر دروس مختلف کنکور و همچین آشنایی بر روش های مختلف تست زنی برگ برنده ای برای قبولی کنکور است. معلم ریاضی کنکور با دانستن روش ها و شگردهای مختلف تست زنی در درس ریاضی، دانش آموز را با راه حل های سریع تر و تست محور آشنا میکند. یک معلم ریاضی کنکور به خوبی میداند سبک و سیاق سوالات ریاضی کنکور چگونه است، بنابراین میتواند دانش آموز را به سمت شیوه های صحیح مطالعه ریاضی کنکور هدایت کند.

ممکن است مبحثی در ریاضی را بارها بخوانید و تست های مختلف را زده باشید اما باز هم در مواجه با تست های جدید ریاضی کنکور، نتوانید با تسلط و سرعت خوب تست ها را پاسخ دهید. یک معلم ریاضی کنکور میتواند در کنار شما به رفع اشکالات شما بپردازد و با راهنمایی نکات کلیدی هر تست را برایتان کاملا روشن کند.

معلم ریاضی کنکور با توجه به میزان آمادگی شما در مباحث ریاضی ممکن است تعداد جلسات متفاوتی را برای یادگیری یک مبحث ریاضی تعیین کند. البته باید به یاد داشته باشید که داشتن یک معلم خصوصی کنکور که با شما تدریس خصوصی دارد، به تنهایی کافی نیست و تکرار و تمرین درس ریاضی لازمه ی تثبیت مطالبی است که معلم کنکور ریاضی به شما می آموزد.

نحوه خواندن و یادگیری دروس کنکوری با دروس مدرسه متفاوت است. درس ریاضی نیز از این قاعده مستثنی نیست. شگردهای مختلف تست زنی و انتخاب بهترین شیوه برای هر تست مطالبی است که در کتاب های مدرسه شما آن ها را پیدا نمیکند. باید بدانید برای آنکه بخواهید در کنکور موفق باشید سبک و روش مطالعه کنکور را در پیش بگیرید. در مسیر رسیدن به موفقیت در کنکور داشتن یک معلم خصوصی ریاضی میتواند مسیر را برایتان هموار تر سازد.

خدمات

مشاوره تحصیلی

نیم خط میتواند همچون راهنما تا رسیدن به موفقیت در کنارتان باشد. اگر نیاز به خدمات راهنمایی و مشاوره دارید کلیک کنید.

رفع اشکال

اگر سوال درسی دارید اما جوابش را نمیدانید با رفع اشکال آنلاین از ما بپرسید. برای اطلاع از روند رفع اشکال کلیک کنید.

تدریس

یکی از راه های عمیق و سریع یادگیری تدریس خصوصی است. برای اطلاع از روند تدریس خصوصی نیم خط کلیک کنید.

92
دانش آموز
187
تدریس خصوصی
21
دبیر با سابقه
58
موفقیت تحصیلی

تدریس خصوصی

نیاز به راهنمایی داری؟ توی فهم مطالب مشکل داری؟ یا نمیدونی چجوری باید بخونی؟؟

بلاگ

از تاثیر قطعی معدل تا تاثیر مثبت آن در کنکور 98

18/10/26 کنکور

براساس آخرین تصمیم‌گیری کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با حضور نمایندگان سازمان سنجش و وزارت علوم مقرر شد تا سهم معدل در کنکور ۹۸ به صورت مثبت اعمال شود. حمایت میرزاده، عضو کمیسیون آموزش و…

ادامه مطلب

دروس امتحان نهایی دوازدهم

18/10/26 مشاوره

همانطور که می دانیم با تغییر نظام آموزشی بحث ها بر سر نحوه تاثیر نتیجه کنکور و امتحانات نهایی بر قبولی داوطلبان در دانشگاه بسیار بود. سرانجام امتحانات نهایی که در نظام قدیم در مقطع سوم دبیرستان انجام…

ادامه مطلب

مطالب مشابه

تدریس خصوصی فیزیک

تدریس خصوصی فیزیک قطعا به شما در فهم بهتر و عمیق تر مفاهیم فیزیک کمک…

قیمت تدریس خصوصی…

پرسش های متعدد در مورد قیمت تدریس خصوصی شیمی نشان میدهد که این…

قیمت تدریس خصوصی

تدریس خصوصی کلمه ای است که وقتی میشنوید اولین مفهومی که در ذهن…

تدریس خصوصی در منزل

دانش آموزان از دوران ابتدایی و اغاز کلاس اول شروع به یادگیری مفاهیم…