مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی یک نوع از مشاوره تحصیلی است که هم زمان با اهمیت مشاوره و موفقیت درسی، امری مهم تلقی شده است. موسسات مشاوره تحصیلی و کنکور که معتبر هستند و از مشاوران متخصص بهره میبرند، امکان مشاوره تحصیلی تلفنی را برای دانش آموزان در تمامی مقاطع و تمامی دروس فراهم کرده اند.

 

مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی چیست؟

اولین و مهم ترین مزیت مشاوره تحصیلی تلفنی، بهره مندی دانش آموزان مناطق محروم کشور از خدمات بهترین مشاوران تحصیلی موجود در کلان شهر ها است. همین امر است که مشاوره درسی تلفنی را در نزد دانش آموزان کشور محبوب کرده است. البته در شهرهای بزرگ با وجود مشاوران برتر، خیلی از دانش آموزان ترجیح میدهند به صورت تلفنی مشاوره تحصیلی دریافت کنند و مسیر طولانی را تا مراکز معتبر تدریس خصوصی و مشاوره تحصیلی نروند. پس حل مشکل مسافت و رفت و آمد یکی دیگر از ویژگی های مشاوره تحصیلی تلفنی است.
مزیت دیگر مشاوره درسی تلفنی این است که در هر زمان از شبانه روز میتواند در دسترس باشد، درواقع وظیفه یک مشاور تلفنی در دسترس بودن در طی شبانه روز است که بتواند کوچکترین مشکلات درسی شما را پاسخ دهد.

یک مشاور تحصیلی تلفنی چه ویژگی هایی دارد؟

یک مشاور تحصیلی تلفنی لازم است توانایی های بیشتری نسبت به مشاور حضوری داشته باشد، زیرا باید بدون دیدن دانش آموز، شخصیت و روحیات او را بشناسد و بتواند چه در زمینه انتخاب رشته دبیرستان و کنکور و چه در زمینه درسی تشخیص بدهد که دانش آموز به چه دروسی علاقه مند است و مهارت های او را بشناسد و سپس مشاوره درسی درستی را ارائه دهد.
مهارت دیگری که یک مشاور درسی تلفنی باید داشته باشد این است که قدرت بیان فوق العاده ای داشته باشد، زیرا انتقال مفاهیم از راه دور و بدون تماس فیزیکی با دانش آموزان نیازمند فن بیان قوی است.
با تجربه و متخصص باشد. مشاور تلفنی هم مانند مشاور حضوری باید متخصص و با تجربه در زمینه مشاوره باشد و در مراکز معتبر مشاوره تحصیلی فعالیت داشته باشد، در غیر این صورت نمیتوان به دانش او اطمینان کرد.

[quote] درباره مشاوره تحصیلی خوب چقدر می دانید؟

[/quote]

مشاوره تحصیلی تلفنی در چه زمینه هایی میتواند به شما کمک کند؟

مشاوره کمک درسی تلفنی
مشاوره کمک درسی تلفنی مانند یک معلم خصوصی است که در هر ساعت از شبانه روز میتواند به مشکلات درسی شما پاسخ دهد. برای همه ی دانش آموزان این اتفاق رخ داده است که در حین حل تمرین های درسی و مشق شب شان با چالش هایی مواجه شوند که راه حل شان را تنها یک فرد متخصص میداند. مشاوره درسی تلفنی به شما این امکان را میدهد که با یک تماس ساده از هر نقطه ی کشور بتوانید پاسخ سوالات خودتان را بگیرید.
مشاوره تلفنی کنکور سراسری
کنکور سراسری همانطور که میدانید یک اتفاق سرنوشت ساز و چالش برانگیز برای تمامی دانش آموزان است. ولی آیا میتوانید یک تنه با غول کنکور مقابله کنید؟ مسلما خیر. دانش آموزانی که در کنکور شرکت میکنند، تجربه کمی از چگونگی برگزاری کنکور و اطلاع کمی اهمیت دروس منبع کنکور دارند. برای پیشرفت در مطالعه و روند کنکور 99 از همین الان نیاز است مطالعه خود را با برنامه ریزی های یک مشاور آگاه تطبیق دهید تا به نتیجه مطلوب که قبولی در کنکور 99 است برسید. ولی اینکه چه مشاوری مناسب است و یا بهترین مشاوران کنکور سراسری چه کسانی هستند؟ مسئله ای است که دانش آموزان در شهرستان های دور از پایتخت و شهرهای بزرگ با آن روبرو هستند. در زمانی که دسترسی مستقیمی به مشاوران مطرح و متخصص در زمینه کنکور ندارید، مشاوره کنکور تلفنی میتواند راهگشا باشد. بنابراین پاسخ به ابهاماتی درباره: چگونگی برگزاری کنکور99، زمان برگزاری کنکور 99، اطلاعاتی درباره کنکور نظام جدید و نظام قدیم و منابع درسی هر کدام، اطلاع از نحوه انتخاب رشته کنکور 99 و وضعیت ظرفیت ها و سهمیه ها، کسب اطلاع از وضعیت نظام وظیفه داوطلبین کنکور و انواع معافیت تحصیلی و پزشکی، برنامه ریزی برای شروع کنکور99 و هزاران سوال ریز و درشت در زمینه کنکور سراسری از طریق مشاوره کنکور تلفنی تسهیل شده است.
خدمات مشاوره ای تحصیلی
خدمات مشاوره تحصیلی از جمله مشاوره هایی هستند که به دانش آموزان در زمینه کنترل استرس و نحوه مدیریت زمان و ارائه راه حل هایی درمورد ایجاد علاقه به دروسی که نقش تعیین کننده در معدل و آزمون های نهایی مدارس دارند. یک مشاور تلفنی تحصیلی آگاه از جنبه های شخصیتی دانش آموز خود، میتواند از راه دور ارتباط نزدیکی با دانش آموز برقرار کرده و او را از لحاظ روحی و روانی برای یک دوره تحصیلی موفق آماده کند.

هزینه مشاوره تحصیلی تلفنی

کاهش هزینه ها یکی از مزایای مشاور تحصیلی تلفنی است. به دلیل اینکه از نظر طی مسافت و هزینه های حمل و نقل صرفه جویی میشود. این مزیت برای مشاور نیز صادق است و به همین صورت سبب کاهش هزینه پرداختی شما و درواقع حق مشاوره میشود.
هزینه مشاوره تحصیلی تلفنی نسبت به مشاوره تحصیلی حضوری پایین تر میباشد، ولی تمام این هزینه ها در برابر هزینه ای که دربرابر عدم موفقیت تحصیلی و کنکور و مدت زمان هدر رفته شما میشود، بسیار ناچیز است.

نیم خط از یک نقطه تا بی نهایت