رفع اشکال فیزیک

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای
در اینجا سعی ما بر این است که به شما در برطرف کردن چالش هایی که در درس فیزیک با آن ها روبرو هستید، کمک کنیم.
اتفاق پیچیده و غیر قابل درکی نیست که حین حل مسئله و تمرین های درسی فیزیک، به مسائلی برخورد کنید که حل آن ها از عهده ی شما خارج باشد.
فیزیک درسی است که از دوران متوسطه دوم در مدارس آموزش داده میشود و یکی از دروس پر اهمیت در کنکور تجربی و به خصوص کنکور ریاضی است. زمانی که از اهمیت ویژه این درس به عنوان یک درس تخصصی صحبت میکنیم؛ منظور ما ضریب بالای فیزیک در کنکور ریاضی و همچنین نقش تعیین کننده ان در کنکور تجربی است، و اینکه شما تا چه اندازه در این درس موفق ظاهر شوید ارتباط مستقیمی با موفقیت تحصیلی شما در دانشگاه دارد. بنابراین روش خواندن این درس با استفاده از ساده ترین راه حل و استخدام بهترین دبیر جهت اموزش، امری مهم است. ما به شما کمک میکنیم تا به مطلوب ترین شرایط اموزشی مد نظر خود و یا فرزندانتان دست یابید. 

رفع اشکال فیزیک

 

بر خلاف تصور اکثر دانش آموزان، فیزیک درسی شیرین است که اگر با علاقه و با روش صحیح مطالعه شود، تاثیر زیادی در بهبود معدل دیپلم شما دارد و میتواند درصد قبولی شما را در کنکور به نسبت خیلی بالایی افزایش دهد. 
قبلا درباره ی مزایای استخدام معلم خصوصی و تدریس خصوصی و رفع اشکال آنلاین صحبت کرده ایم و از مزایای هرکدام با خبرید. اما از بزرگترین مزایا رفع اشکال آنلاین میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

تدریس فیزیک کنکور


 

مزایای رفع اشکال فیزیک:

1/ رفع اشکال آنلاین فیزیک به شما این امکان را میدهد که بتوانید از آموزش برترین دبیران از بهترین دانشگاه های کشور بهره مند شوید. دبیری مطابق با معیارهای شما در هر زمان که نیاز دارید.
2/ رفع اشکال فیزیک، نگرانی شما را درمورد حل نشدن تمرین های کلاسی خود از بین میبرد و باعث میشود، با اعتماد بنفس و قوی سر کلاس خود حاضر شوید.
3/ رفع اشکال فیزیک، به دانش اموز این امکان را میدهد که به صورت شخصی به دنبال حل مسائل پیش امده باشد و خودش به دنبال یادگیری باشد.
4/ رفع اشکال انلاین فیزیک روشی است که میتوانید به راحتی از طریق اینترنت، سوال خود را با دبیر مربوطه مطرح کنید و یک راه حل و توضیح کامل را در ایمیل خود دریافت کنید.
بنابراین اگر شما هم در حل تمرین های کلاسی خود دچار مشکل هستید و تمرین های های شما همیشه ناقص بوده و توانایی استخدام معلم خصوصی را ندارید و اگر دوستان و اطرافیان شما نمیتوانند در حل مسائل به شما کمک کنند، نگران نباشید زیرا دبیران اکادمی نیم خط از دانش اموختگان برترین دانشگاه های کشور چون دانشگاه تهران، شریف و... هر زمان که بخواهید با بهترین هزینه در کنار شما خواهند بود. هزینه های تدریس خصوصی فیزیک در بخش قیمت تدریس خصوصی فیزیک آورده شده است.

 

تدریس خصوصی فیزیک

دیگر نگران ندانستن راه حل ها نباشید!

راه حل ها و پاسخ های مسئله ها را در کلاس و با دوستانتان مرور کنید و از این توانایی لذت ببرید.
رفع اشکال آنلاین به این معنی نیست که دانش آموز، پاسخ سوال خود را عینا تحویل میگیرد؛ بلکه دبیران ما با ارائه و آموزش بهنرین راه حل ها، سعی میکنند دانش آموز خود را تشویق و ترغیب کنند که پاسخ سوال را خودش دریابد و در نتیجه سبب بالا رفتن اعتماد بنفس و ایجاد حس علاقه به درس فیزیک میشود. تمام این ها زمان و هزینه زیادی در بر ندارد ولی یک آموزش صحیح و یک راه حل ساده میتواند موفقیت و آینده شما را تضمین کند. 

نیم خط از یک نقطه تا بی نهایت

تازه ترین آموزش ها

با مشاورین ما آسوده خاطر باشید

ما در ابتدای مسیر مشاوره، شما را با اهدافتان بهتر آشنا میکنیم. به بسیاری از چراهای تحصیلی در ذهنتان پاسخ میدهیم و مسیر پیش رو را با تمام سختی ها و شیرینی هایش به شما نشان میدهیم. ما با واقع بینی نسبت به وضیعت تحصیلی دانش آموز با وی جلسات متعدد مشاوره برگزار میکنیم. در طی این جلسات دانش آموز, اهداف خود را بهتر شناخته، استرس و افکار زائد را از ذهن خود دور میکند و تمرکز خود را بر روی شیوه های صحیح مطالعه قرار میدهد. دیگر تکنیک هایی که در طی مسیر میتوانید بیاموزید شامل موارد زیر است:

درخواست تدریس
درخواست تدریس