کلاس تقویتی ریاضی

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

ریاضی یکی از آن درس هایی است که علاوه بر سختی هایی که دارد، با تغییر روش های آموزش و اندکی صرف وقت، میتواند به شیرین ترین و آسان ترین درس در طول دوره های مختلف تحصیلی تبدیل شود. کلاس تقویت ریاضی به عنوان یک سرمایه گذاری درسی برای دانش آموزانی است که به هر دلیلی علاقه و اعتماد بنفس خود را در درس ریاضی از دست داده اند و با ایجاد رابطه ی نزدیک با معلم ریاضی، سعی در تقویت هرچه بهتر نمرات ریاضی خود دارند.

 

کلاس تقویتی ریاضی

چرا کلاس تقویتی ریاضی را انتخاب میکنیم؟

کلاس تقویت ریاضی به منظور تقویت مهارت های ریاضی دانش آموزان در تمام دوره های تحصیلی است. ایجاد آمادگی برای موفقیت در امتحانات مدرسه و کنکور و پر کردن شکاف های درسی که به دلایل مختلف ممکن است برای هر دانش آموزی اتفاق بیفتد یکی از اهداف کلاس تقویتی ریاضی است. تمامی دانش آموزان با هر سطح از دانش در درس ریاضی، به وسیله کلاس تقویت ریاضی میتوانند مهارت های علمی خود را با تمرین و هدایت از طرف معلم خصوصی ریاضی افزایش دهند. درواقع اولین هدف از برگزاری کلاس های تقویت ریاضی، اضافه کردن اطلاعات مفید و ترفندهای حل مسئله است که در امتحانات مدرسه و کنکور راهگشا باشد.

یک کلاس تقویت ریاضی خوب چه خدماتی ارائه میدهد؟

بهترین کلاس تقویت ریاضی کلاسی است که بتواند به تمامی چالش های پیش روی دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی پاسخ بدهد. کلاس تقویت ریاضی مورد نظر شما باید:

 • دارای دبیران فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه ها باشد.
 • دارای دبیران خانم و آقا، مطابق با خواسته ی دانش آموزان باشد.
 • دارای کیفیت بالای تدریس باشد.
 • ریاضی کنکور را همراه با ترفند های تست زنی و مهارت های خاص کنکور آموزش دهد.
 • تدریس خصوصی ریاضی را در مقاطع پایه و دهم، یازدهم و دوازدهم تمامی رشته ها ارائه دهد.
 • برای دانش آموزان تیزهوش و المپیادی برنامه ی آموزشی ویژه ای داشته باشد.
 • جزوات و ویدئوهای کمک آموزشی درس ریاضی را در اختیار دانش آموزان خود بگذارد.
 • در زمان های غیر از آموزش حضوری، بتواند پاسخگوی سوالات دانش آموزان باشد.

کلاس تقویتی ریاضی ابتدایی

ریاضی ابتدایی به دلیل پایه بودن، تعیین کننده ی سطح یادگیری و علاقه ی دانش آموزان در مقاطع بالاتر تحصیلی است و به همین دلیل، تدریس خصوصی آن و اهمیت دادن به شیوه های یادگیری درس ریاضی در مقطع ابتدایی بسیار مهم است. ریاضی دوران ابتدایی شاید از نظر والدین به اندازه ای مشکل نباشد که برای یادگیری هرچه بهتر فرزندانشان بخواهند به کلاس تقویتی ریاضی متوسل شوند. درواقع برخلاف نظر والدین، کلاس تقویتی ریاضی ابتدایی از اهمیتی مشابه کلاس های ریاضی دوران متوسطه دوم برخوردار است. هرسال کتاب های درسی دوران ابتدایی شامل تغییراتی میشوند که از بارزترین نشانه های تغییرات کتاب های ریاضی ابتدایی، میتوان به افزایش حجم سختی آن ها اشاره کرد. بنابراین نمیتوان گفت کمک والدین در خانه میتواند راهگشای مشکلات ریاضی دانش آموزان ابتدایی باشد، در این جا بحث کلاس تقویتی ریاضی ابتدایی مطرح میشود و مواردی مانند انتخاب بهترین دبیر تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی و بهترین آموزشگاه تدریس ریاضی، به دغدغه های والدین تبدیل میشود.کلاس تقویتی ریاضی متوسطه اول

دوران تحصیلی متوسطه دوم دوره ی عبور از مقطع ابتدایی است و به علت تغییر مقطع تحصیلی و عوض شدن درس ها و افزتیش حجم سختی آن ها، به دوره ی رکود مشهور است. 90% دانش آموزان پس از ورود به مقطع متوسطه دوم در دروس خود افت شدیدی دارند که یکی از این دروس، ریاضی است. کلاس تقویتی ریاضی متوسطه دوم با هدف تغییر شکل یادگیری درس ریاضی و آموزش مهارت های مقابله با چالش های به وجود آمده، سعی دارد دانش آموزان را از خطر افت تحصیلی و استرس ناشی از آن نجات دهد. به همین دلیل است که کلاس تقویتی ریاضی ششم یکی از پر تقاضاترین دوره ها برای استخدام تدریس خصوصی است. البته کلاس تقویتی ریاضی هفتم و ریاضی هشتم نیز با تقاضای بالایی روبرو هستند و این امر از توجه والدین و دانش آموزان به ریاضی و تقویت مهارت های این درس حکایت دارد.

کلاس تقویتی ریاضی متوسطه دوم

متوسطه دوم یا همان دوران دبیرستان، برای دانش آموزان یادآور انتخاب رشته و امتحانات نهایی و کنکور است. تاثیر مثبت معدل در کنکور و سطح بالای رقابت در مقطع متوسطه دوم برای تحصیل در رشته مورد علاقه، حساسیت این دوره را افزایش داده است. کلاس تقویتی ریاضی متوسطه دوم، میتواند تعیین کننده موفقیت آینده ی تحصیلی دانش آموزان باشد، چرا که اولا در مقطع نهم، دانش آموزان با مسئله ی انتخاب رشته مواجه هستند و با توجه به سطح بالای رقابت بین دانش آموزان سال نهم و اهمیت معدل در این سال، کلاس تقویتی ریاضی نهم میتواند در اولویت استخدام تدریس خصوصی دروس نهم قرار گیرد. پس از انتخاب رشته و معین شدن هدف تحصیلی دانش آموزان، بحث تاثیر معدل در کنکور مطرح میشود که یک عامل استرس زا برای دانش آموزان سال های دهم و یازدهم و دوازدهم است. درواقع تاثیر معدل در کنکور مثبت است و همین مثبت بودن عامل ترغیبی میشود برای کسب نمرات قوی در ریاضی، برای رسیدن به آینده ای که مورد علاقه شما است. در این بین، کلاس تقویتی ریاضی دوازدهم به علت درصد بالای سوالات کنکور از سال دوازدهم و امتحانات نهایی، از محبوبیت و تقاضای بیشتری برخوردار است.

آموزشگاه تقویتی ریاضی در تهران

دانش آموزان تهرانی همواره با دغدغه ی پیدا کردن بهترین آموزشگاه تقویت ریاضی و بهره گرفتن از بهترین دبیران تدریس خصوصی ریاضی روبرو هستند. این امر به دلیل وجود مراکز متعددی است که نتوانسته اند اعتماد دانش آموزان را در ارائه بهترین روند تدریس خصوصی جلب کنند و گاهی با اهداف سودجویانه اقدام به انجام تبلیغات در جهت فریب دانش آموزان کرده اند. ریاضی یکی از دروسی است که با توجه به تقاضای بالایی که از سمت دانش آموزان دارد، با تعداد زیاد دبیران تدریس خصوصی ریاضی مواجه است و همین امر نیز باعث میشود دانش آموزان در انتخاب معلم خصوصی ریاضی دچار مشکل شوند. یک آموزشگاه تقویت ریاضی خوب زمانی میتواند اعتبار خود را در شهر های بزرگ بالا ببرد که علاوه بر داشتن یک مکان فیزیکی و مورد تایید، از معلمین خصوصی با کیفیت و دارای مدرک تخصصی در زمینه آموزش خصوصی بهره بگیرد. بنابراین برای یافتن بهترین آموزشگاه ریاضی تهران، پس از تحقیق و جست و جو و اطمینان از معتبر بودن آموزشگاه، مهم است که به خدماتی که به دانش آموزان ارائه میدهند توجه کنید.


بهتر است درباره تدریس خصوصی ریاضینیز بخوانید.

 

قیمت کلاس تقویتی ریاضی

قیمت های کلاس تقویتی ریاضی تحت تاثیر عواملی ممکن است متغیر باشد:

 • سطح علمی دانش آموز
 • پایه تحصیلی
 • نوع درس ریاضی ( ریاضیات گسسته، جبر و احتمالات، حسابان، هندسه تحلیلی، معادلات دیفرانسیل، ریاضی عمومی)
 • نوع آموزش ( حضور دانش آموز در کلاس تقویتی ریاضی، حضور معلم خصوصی در منزل)
 • جزوات آموزشی وویدئوهای کمک درسی

 


نیم خط از یک نقطه تا بی نهایت

تازه ترین آموزش ها

با مشاورین ما آسوده خاطر باشید

ما در ابتدای مسیر مشاوره، شما را با اهدافتان بهتر آشنا میکنیم. به بسیاری از چراهای تحصیلی در ذهنتان پاسخ میدهیم و مسیر پیش رو را با تمام سختی ها و شیرینی هایش به شما نشان میدهیم. ما با واقع بینی نسبت به وضیعت تحصیلی دانش آموز با وی جلسات متعدد مشاوره برگزار میکنیم. در طی این جلسات دانش آموز, اهداف خود را بهتر شناخته، استرس و افکار زائد را از ذهن خود دور میکند و تمرکز خود را بر روی شیوه های صحیح مطالعه قرار میدهد. دیگر تکنیک هایی که در طی مسیر میتوانید بیاموزید شامل موارد زیر است:

جهت ارسال نظر، فرم زیر را تکمیل نمائید

نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود

عکس خوانده نمی شود
درخواست تدریس
درخواست تدریس