تدریس خصوصی در تهران

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای
تدریس خصوصی در تهران و آگهی های بیشمار تدریس خصوصی در تهران نشان دهنده ی اهمیت فوق العاده تدریس خصوصی است. تقویت پایه درسی، تقویت نمرات درسی، موفقیت در امتحانات نهایی و در نهایت موفقیت در کنکور همه و همه نتیجه استخدام تدریس خصوصی است. استخدام تدریس خصوصی در تهران یکی از دغدغه های دانش آموزان تهرانی است و با توجه به آگهی های تدریس خصوصی و عدم اعتماد خانواده ها به این آگهی های تبلیغاتی، انتخاب یک موسسه تدریس خصوصی خوب در تهران امری دشوار است. اولین اصل در استخدام تدریس خصوصی در تهران، جلب اعتماد خانواده ها و معتبر بودن موسسه تدریس خصوصی نزد سازمان آموزش و پرورش است.

تدریس خصوصی و استخدام معلم خصوصی چگونه به من کمک میکند؟

تدریس خصوصی در تهران و استخدام معلم خصوصی در تهران بر اساس سطح بالای رقابت در مدارس تهران و جمعیت زیاد دانش آموزان، در تقویت درسی دانش آموزان تاثیر بسزایی دارد. درواقع استخدام تدریس خصوصی در تهران برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک و شیمی، در موفقیت امتحانات آخر سال و کنکور دانش آموزان تهرانی تعیین کننده است. قبولی کنکور برای دانش آموزان تهرانی به دلیل بومی بودن و سهمیه منطقه یک، شاید ساده تر از دانش آموزان ساکن شهرهای دیگر باشد، ولی رقابت زیاد و آمار بالای شرکت کنندگان کنکور 98 در شهر تهران، در قبولی کنکور شما موثر است و به همین جهت نیز استخدام تدریس خصوصی در تهران، کمک زیادی به قبولی شما در کنکور میکند. تسلط و تجربه دبیران تدریس خصوصی در شهر تهران، به شما کمک میکند در کمترین زمان بیشترین حجم درس را یاد بگیرید و تنها پرسشگر دبیر خصوصی در منزل خود باشید. تمامی این مزایا به شما این امکان را میدهد که علاقه و اعتماد بنفس خود را در دروس مهم و تخصصی همچون ریاضی و فیزیک و شیمی بالا ببرید و از حل تمرین های کلاسی و شرکت در آزمون های مدرسه هراسی نداشته باشید.
 

تدریس خصوصی در تهران


تدریس خصوصی ریاضی در تهران

تدریس خصوصی ریاضی در تهران یکی از دغدغه های دانش آموزان تهرانی است که برای پیدا کردن یک معلم خصوصی خوب زحمت زیادی را متحمل میشوند. تدریس خصوصی ریاضی دهم و ریاضی یازدهم و حسابان دوازدهم به عنوان دروس تخصصی و تاثیرگذار در کنکور و نتیجه امتحانات نهایی دوازدهم رشته ریاضی و تجربی، از الزامات یادگیری است. تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم از سایر دوره های تحصیلی دیگر اهمیت بیشتری دارد زیرا امتحانات نهایی دوازدهم و ضریب بالای درس ریاضی در دوازدهم در کنکور تجربی و ریاضی، آینده تحصیلی و شغلی دانش آموزان را تعیین میکند.  مزایای گفته شده آنقدر اهمیت دارند که هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران جزو مسائل حاشیه ای قرار بگیرد. به هر حال قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران بر اساس نوع پایه تحصیلی و سطح علمی دانش آموزان و تعداد جلسات آموزشی تعیین میشود و هزینه تدریس خصوصی ریاضی در منزل در مناطق مختلف شهر تهران متغیر میباشد. تدریس خصوصی ریاضی در تهران به شما این امکان را میدهد که با استخدام تدریس خصوصی در منزل و یا حضور در موسسه های تدریس خصوصی معتبر، درصد یادگیری و قبولی خود در درس ریاضی را به صد برسانید.
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقاله تدریس خصوصی ریاضی در تهران مراجعه کنید.

تدریس خصوصی فیزیک در تهران

تدریس خصوصی فیزیک با توجه به درجه سختی این درس در دو رشته ریاضی و تجربی، و ضریب بالای آن در کنکور تجربی و کنکور ریاضی، نیاز به یک معلم خصوصی آگاه و با تجربه در تدریس خصوصی فیزیک دارد. یک معلم خصوصی فیزیک، ابتدا سطح علمی دانش آموز خود را در درس فیزیک تعیین میکند سپس با تدریس مسائل پایه فیزیک، دانش آموز خود را برای تدریس مسائل فیزیک در پایه های بالاتر آماده میکند. تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم به دلیل مشکل بودن و حجم بالایی که دارد، زمان بیشتری برای آموزش نیاز دارد و به همین ترتیب قیمت تدریس خصوصی فیزیک در تهران و بسته به نوع تدریس خصوصی متفاوت است. برای استخدام تدریس خصوصی فیزیک در تهران، به معتبر بودن موسسه های تدریس خصوصی توجه داشته باشید.

تدریس خصوصی شیمی در تهران

تدریس خصوصی شیمی شاید بر خلاف نظر خیلی از دانش آموزان بی اهمیت باشد. ولی در واقع شیمی درسی است که به اندازه ریاضی و فیزیک نیاز به معلم خصوصی داشته باشد. کتاب های کمک درسی و ویدئوهای آموزشی هیچ گاه نمیتوانند جای تدریس یک معلم خصوصی خوب را بگیرند. زیرا تنها آموزش توسط یک معلم خصوصی خوب است که میتواند دیدگاه شما در مورد درس و نوع و شیوه یادگیری تلن را تغییر دهد و با آموزش ترفندهای تست زنی و راه های نوین یادگیری، دانش آموز خود را برای امتحانات و آزمون های پیشرفت حصیلی مدرسه آماده کند. قیمت تدریس خصوصی شیمی در تهران نیز مانند دروس دیگر بر اساس سطح علمی دانش آموز و پایه تحصیلی و نوع درخواست شما متفاوت است. به یاد داشته باشید که هزینه تدریس خصوصی در مقابل خرید انواع کتاب های کمک درسی و بسته های آموزشی، بسیار ناچیز ولی با اثر گذاری بیشتر است.
 

هزینه های تدریس خصوصی در تهران

تدریس خصوصی در تهران نسبت به شهرستان ها، هزینه بیشتری دارد. یکی از عواملی که در افزایش قیمت تدریس خصوصی در تهران نقش دارد، مسافت طولانی است که دبیر تدریس خصوصی برای رسیدن به منزل دلنش آموز خود طی میکند. در واقع این مسیر زیاد علاوه بر هزینه، وقت زیادی از دبیر شما میگیرد. البته تدریس خصوصی در تهران به دو شیوه حضور دانش آموز در موسسه تدریس خصوصی و حضور دبیر در منزل دانش آموز است که در هزینه ها تغییر ایجاد میکند. هزینه های تدریس خصوصی در موسسه تدریس خصوصی نیم خط پایین تر از سایر موسسات میباشد زیرا تا جای ممکن سعی کرده ایم هزینه رفت و آمد به منزل دانش آموزان را در قیمت اصلی تدریس خصوصی محاسبه نکنیم. تعرفه های نیم خط برای تدریس خصوصی تماما در وب سایت قابل مشاهده است.
 
برای مشاهده هزینه ی تدریس خصوصی کلیک کنید.   
 
 نیم خط از یک نقطه تا بی نهایت

تازه ترین آموزش ها

با مشاورین ما آسوده خاطر باشید

ما در ابتدای مسیر مشاوره، شما را با اهدافتان بهتر آشنا میکنیم. به بسیاری از چراهای تحصیلی در ذهنتان پاسخ میدهیم و مسیر پیش رو را با تمام سختی ها و شیرینی هایش به شما نشان میدهیم. ما با واقع بینی نسبت به وضیعت تحصیلی دانش آموز با وی جلسات متعدد مشاوره برگزار میکنیم. در طی این جلسات دانش آموز, اهداف خود را بهتر شناخته، استرس و افکار زائد را از ذهن خود دور میکند و تمرکز خود را بر روی شیوه های صحیح مطالعه قرار میدهد. دیگر تکنیک هایی که در طی مسیر میتوانید بیاموزید شامل موارد زیر است:

درخواست تدریس