معلم ریاضی کنکور

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

معلم ریاضی برای کنکور سراسری

سالهای دبیرستان به خصوص در پایه دوازدهم دانش آموزان روزهای پر دغدغه و گاها همراه با اضطرابی را برای قبولی در کنکور میگذرانند. سال ها تلاش دانش آموز در دوران تحصیل در مدرسه طی یک آزمون کتبی 4 ساعته سنجیده میشود و تمام سرنوشت وی را میتواند دگرگون کند. بنابراین کنکور و روزهای کنکوری بودن برای خیلی ها با تلاش بسیار زیاد همراه است.
درس ریاضی از ابتدای دوران تحصیل دانش آموزان همراه آنان است و بسیاری به دلایل مختلف نمیتوانند نمره و درصد بالایی در هنگام حل سوالات ریاضی کسب کنند. در این موقع یک راه حل سریع و کاربردی میتواند استخدام یک معلم ریاضی کنکور برای تدریس خصوصی در منزل باشد.

معلم ریاضی کنکور معجزه میکند؟

کنکور سراسری درس های مختلفی را شامل میشود و تسلط در یک یا دو درس به تنهایی برای قبولی در کنکور کافی نیست. یک معلم ریاضی خوب برای کنکور قرار نیست برای شما معجزه ای کند. او فردی است که با دانستن روش ها و شگرد های مختلف تست زنی در درس ریاضی و آموزش مرحله به مرحله درس ریاضی مهارت شما برای تست زنی را بالا میبرد.
 
یک معلم ریاضی کنکور به خوبی میداند سبک و سیاق سوالات ریاضی کنکور چگونه است، بنابراین میتواند دانش آموز را به سمت شیوه های صحیح مطالعه ریاضی کنکور هدایت کند.

معلم ریاضی کنکور

استخدام دبیر ریاضی برای کنکور، خوب است اما کافی نیست!

هرچه شما معلم ریاضی کنکور بسیار خوبی را برای آموزش انتخاب کنید، تا زمانیکه دانش آموز زمان و تلاش کافی برای درس ریاضی در نظر نگیرد نتیجه نمیتواند رضایت بخش باشد. بنابراین اولویتتان برای قبولی در کنکور تلاش و پشتکار خودتان باشد. اما استفاده از راه هایی مثل تدریس خصوصی با دبیران حرفه ای میتواند شما را سریع تر به نتیجه دلخواه برساند.

معلم ریاضی کنکور چگونه شما را آموزش میدهد؟

نحوه خواندن دروس برای کنکور با مدرسه متفاوت است. درس ریاضی نیز از این قاعده مستثنی نیست. شگردهای مختلف تست زنی و انتخاب بهترین شیوه برای هر تست مطالبی است که خیلی از آنها را در کتاب های مدرسه پیدا نمیکند. باید بدانید برای موفقیت در کنکور باید سبک و روش مطالعه کنکور را در پیش بگیرید. یک معلم ریاضی کنکور تمام نکات مورد نیاز را به شما آموزش میدهد.

دبیران ریاضی کنکور در نیم خط تماما اساتید حرفه ای هستند!

دبیران آکادمی نیم خط خود از دانشجویان و دانش آموختگان برترین دانشگاه های ایران هستند. افرادی که خود با تلاش و تمرین بسیار و البته رعایت شیوه های مطالعه و تست زنی کنکور ، مسیر موفقیت آن را پیموده اند. برای اطلاع از نحوه ی آموزش دبیران ما و قیمت تدریس خصوصی ریاضی با نیم خط تماس بگیرید!

نیم خط از یک نقطه تا بی نهایت

تازه ترین آموزش ها

با مشاورین ما آسوده خاطر باشید

ما در ابتدای مسیر مشاوره، شما را با اهدافتان بهتر آشنا میکنیم. به بسیاری از چراهای تحصیلی در ذهنتان پاسخ میدهیم و مسیر پیش رو را با تمام سختی ها و شیرینی هایش به شما نشان میدهیم. ما با واقع بینی نسبت به وضیعت تحصیلی دانش آموز با وی جلسات متعدد مشاوره برگزار میکنیم. در طی این جلسات دانش آموز, اهداف خود را بهتر شناخته، استرس و افکار زائد را از ذهن خود دور میکند و تمرکز خود را بر روی شیوه های صحیح مطالعه قرار میدهد. دیگر تکنیک هایی که در طی مسیر میتوانید بیاموزید شامل موارد زیر است:

درخواست تدریس
درخواست تدریس