تدریس خصوصی در منزل

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای
دانش آموزان از دوران ابتدایی و اغاز کلاس اول شروع به یادگیری مفاهیم گوناگون درسی میکنند. مهارت خواندن و نوشتن را می آموزند اما از آنجاییکه سیستم آموزش و پرورش، اساسا نمیتواند یک دانش آموز را از تمامی جوانت درسی حمایت کند، دانش آموز ممکن است در مواجه با مباحث چالش انگیز دچار ضعف پایه ای شود و هرچه بزرگتر میشود و به مقاطع بالاتر میرود این شکاف بزرگتر میشود.

دبیر خصوصی در منزل


تدریس خصوصی برخی مزایای تدریس خصوصی در منزل:

یادگیری تک به تک
کلاس های پرجمعیت مدرسه یکی دیگر از دلایل ضعف پایه ای دانش آموزان است. در یک کلاس پرجمیعت معلم از توضیح مطالب مناسب با فهم هر دانش آموز ناتوان است و قادر نیست تمام سوالات دانش آموزان از مباحث درسی را پاسخ بدهد. همچنین یک دانش آموز ممکن است از طرح سوال اضافه خجالت بکشد چرا که میداند زمان کلاس متعلق به تمام دانش آموزان است. بنابراین ممکن است با حجم زیادی از مطالب مبهم رو به رو شود که شاید فرصت رفع اشکال آنها را از معلم خود پیدا نمیکند.

تدریس خصوصی در منزل اعتماد به نفس ایجاد میکند
دانش آموزان مشتاقند در محیط خانه از والدین خود سوالاتشان را بپرسند و در بسیاری از مواقع، پدرها و مادرها به دلیل زمان کم و درگیری های خارج از خانه فرصت پاسخگویی به سوالات فرزندانشان را ندارند. از طرفی ممکن است والدین نتوانند به خوبی و اصولی فرزندشان را در مبحث مورد نظر راهنمایی کنند. یک معلم خصوصی خوب با تدریس خصوصی در منزل، میتواند برای یادگیری فرزند شما زمان کافی بگذارد و با ایجاد فضای مناسب میتواند جهت یادگیری عمیق تر دانش آموز به پرسش و پاسخ بپردازند. تدریس خصوصی در منزل میتواند علاوه بر تقویت یادگیری دانش آموز اعتماد به نفس و عزت نفس وی را در مدرسه افزایش دهد.

جا به جایی میتواند تمرکز دانش آموز را مختل کند
گاهی اوقات موقعیتی پیش می آید و والدین مجبور به تغییر مکان مدرسه فرزندانشان میشود. در برخی موارد دانش آموز به دلیل تغییر محل مدرسه اش و ورود به محیط جدید ممکن است موجب اضطراب شود. این استرس ممکن است باعث افت تحصیلی دانش آموز شود. استفاده از تدریس خصوصی در منزل میتواند یک راه حل مناسب و اثر بخش برای تقویت درسی دانش آموز و کاهش اضطراب وی باشد. البته قیمت تدریس خصوصی برای دروس مختلف متفاوت است که تخمین هزینه تدریس خصوصی در نیم خط با توجه به سطح علمی دانش آموز در درس مورد نظر انجام خواهد شد.

ویژگی های دبیران نیم خط برای تدریس در منزل

• از آنجاییکه دبیران نیم خطف خود در بهترین دانشگاه های تهران درس خوانده اند بنابراین تماما با شیوه ی صحیح مطالعه برای قبولی در کنکور آشنا هستند.  
• نیم خط تماما افراد متعهدی هستند که بعد از ازمون سطح علمی و مهارتی نیم خط به استخدام کادر دبیران در می آیند.
• برای ما این امکان وجود دارد که برای دانش اموزان دختر خود از دبیران خانم جهت آموزش و تدریس خصوصی استفاده نماییم.
• برخی از دبیران در وب سایت نیم خط محتوای آموزشی نیز تولید میکنند که شما میتوانید به رایگان از آموزش های آنان بهره مند شوید

نیم خط از یک نقطه تا بی نهایت

تازه ترین آموزش ها

با مشاورین ما آسوده خاطر باشید

ما در ابتدای مسیر مشاوره، شما را با اهدافتان بهتر آشنا میکنیم. به بسیاری از چراهای تحصیلی در ذهنتان پاسخ میدهیم و مسیر پیش رو را با تمام سختی ها و شیرینی هایش به شما نشان میدهیم. ما با واقع بینی نسبت به وضیعت تحصیلی دانش آموز با وی جلسات متعدد مشاوره برگزار میکنیم. در طی این جلسات دانش آموز, اهداف خود را بهتر شناخته، استرس و افکار زائد را از ذهن خود دور میکند و تمرکز خود را بر روی شیوه های صحیح مطالعه قرار میدهد. دیگر تکنیک هایی که در طی مسیر میتوانید بیاموزید شامل موارد زیر است:

تدریس در منزل یا رفع اشکال آنلاین؟
تدریس خصوصی گاها به دلایلی مانند هزینه آخرین راه حل برای تقویت درسی از سوی والدین انتخاب میشود. اما ما در اکادمی نیم خط این امکان را فراهم کرده ایم دانش آموز بتوانند فارغ از محدودیت مکانی و زمانی با صرف هزینه ی کمتری از آموزش های دبیران بهره مند شوند. با رفع اشکال آنلاین توسط دبیران نیم خط، شما میتوانید در هر زمان و مکان سوال خود را از دبیر مورد نظر پرسیده و راه حل مناسب را با کمک دبیر خود پیدا کنید. در رفع اشکال آنلاین دبیر مورد نظر شما با توجه به ساعات هماهنگ شده در اپلیکیشن های پیام رسانی چون واتس اپ و یا تلگرام آنلاین شده و شما میتوانید از طریق چت آنلاین و ارسال عکس سوال خود، اشکالات درسیتان را به راحتی برطرف نمایید. با رفع اشکال آنلاین شما میتوانید فارغ از مکان جغرافیایی خود با بهترین دبیران در ارتباط بوده و همراه با راه کارهای درسی دبیران نیم خط سوالات و ابهامات درسی خود را برطرف کنید.
 برای اطلاع از جزئیات  رفع اشکال  کلیک کنید!
نیم خط
درخواست تدریس
درخواست تدریس