تدریس خصوصی ریاضی دهم

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

تدریس خصوصی ریاضی دهم راهی سریع و زودبازده برای تقویت درسی ریاضی دانش آموزان است. همه ی دانش آموزان در زمان تحصیل و در مدرسه با چالش ها و مشکلات فراوانی در زمینه یادگیری دروسی مانند ریاضیات روبرو هستند. کلاس های پرجمعیت تاثیر مخربی بر یادگیری دانش آموزان دارند. در کلاس درس، معلم وظیفه ی تدریس به تعداد زیادی از دانش آموزان را در زمانی محدود دارد، بنابراین دور از انتظار نیست که نتواند به تک تک دانش آموزان و اشکالات درسی آن ها رسیدگی کند. مخصوصا که گاهی اوقات، یادگیری درس ریاضی تسلط بر مهارت های آن، با تمرینات خصوصی و رسیدگی فردی امکان پذیر است. دانش آموزان نیاز به توجه بیشتر و درک شرایط خود توسط یک معلم دارند. معلم خصوصی ای که بتواند دیدگاه ها و راه های جدیدی را برای حل مسائل و چالش ها به دانش آموز خود نشان دهد.

مزایای تدریس خصوصی ریاضی دهم

خدمات یادگیری فردی به دانش آموزان این امکان را میدهد که مطالب درسی را سیستماتیک و ساختار یافته فرا بگیرند و تعامل بیشتری بین معلم و دانش آموز ایجاد شود. تدریس خصوصی ریاضی دهم به دانش آموزان کمک میکند، عملکرد تحصیلی خود را بهبود بخشند، نسبت به سایر دانش آموزان قوی تر شوند، انگیزه ی یادگیری را در خود بالا ببرند و از همه مهتر اینکه اعتماد بنفس خود را تقویت کنند. در واقع یک معلم خصوصی، شما را به یادگیری در سطوح بالاتر تشویق میکند، با استفاده از تمرینات زیاد سعی میکند نمرات شما را بهبود ببخشد و مهارت های شما را در حل تمریناتتان افزایش دهد.

تدریس خصوصی ریاضی


شاید بپرسید چه دلیلی وجود دارد که شما را ملزم به گرفتن معلم خصوصی میکند؟

دلایل زیادی وجود دارد که شما احساس میکنید به تدریس خصوصی ریاضی دهم احتیاج دارید؛
اعتماد به نفس پایین و اضطراب در زمان امتحانات و آزمون های پیشرفت تحصیلی ناشی از این حقیقت است که شما در درس خود ضعیف هستید و نیاز به تدریس خصوصی و فردی ریاضی دهم،تدریس خصوصی فیزیک و تدریس خصوصی شیمی دارید تا بتوانید بر مهارت های حل مسئله تسلط یابید و بدون اضطراب در زمان امتحان، بهترین نتیجه را کسب کنید. مورد دیگر، نداشتن علاقه و یا کاهش علاقه به درس است که خود معلول عوامل بسیاری از جمله عدم رسیدگی معلم و جذاب نبودن روش تدریس در مدرسه است، که سبب بی توجهی شما به درس و افت تحصیلی میشود. درواقع معلم خصوصی به شما این امکان را میدهد که بدانید بر ترس ها و بی علاقگی های خود غلبه کنید و در رقابت با دیگر دانش آموزان، نمرات خود را بهبود بخشید و از خواندن درس ریاضی لذت ببرید.
شاید یکی از عواملی که باعث میشود نسبت به گرفتن معلم خصوصی برای تدریس خصوصی در تهران بی میل شوید ، قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم باشد؛
این موضوع که گرفتن معلم خصوصی برای تدریس خصوصی در منزل هزینه ی بالایی دارد و برای بسیاری از خانواذه ها و دانش اموزان به صرفه نیست، موضوعی است که ذهن بسیاری از شما را درگیر کرده است. با این حال، نمیتوانید نسبت به اینده ی تحصیلی خود بی تفاوت باشید، زیرا اینده ی شغلی و تحصیلی شما در بهترین دانشگاه ها نیازمند موفقیت در ازمون های مدرسه و همچنین کنکور است. بنابراین میتوانید دبیران موفق و با تجربه ای را با صرف هزینه ای مناسب و بصرفه انتخاب کنید.

ریاضی دهم

نیم خط از یک نقطه تا بی نهایت

تازه ترین آموزش ها

با مشاورین ما آسوده خاطر باشید

ما در ابتدای مسیر مشاوره، شما را با اهدافتان بهتر آشنا میکنیم. به بسیاری از چراهای تحصیلی در ذهنتان پاسخ میدهیم و مسیر پیش رو را با تمام سختی ها و شیرینی هایش به شما نشان میدهیم. ما با واقع بینی نسبت به وضیعت تحصیلی دانش آموز با وی جلسات متعدد مشاوره برگزار میکنیم. در طی این جلسات دانش آموز, اهداف خود را بهتر شناخته، استرس و افکار زائد را از ذهن خود دور میکند و تمرکز خود را بر روی شیوه های صحیح مطالعه قرار میدهد. دیگر تکنیک هایی که در طی مسیر میتوانید بیاموزید شامل موارد زیر است:

هزینه تدریس خصوصی ریاضی دهم
هزینه تدریس خصوصی ریاضی دهم با توجه به سطج دانش آموز از جلسه ای 55.000 تومان تا 90.000 تومان میتواند متغیر باشد. 
همچنین زمان هر جلسه 90 دقیقه در نظر گرفته میشود.
کلاس خصوصی ریاضی دهم بعد از هماهنگی های لازم در منزل دانش آموز برگزار میگردد.

نیم خط
درخواست تدریس
درخواست تدریس