قیمت تدریس خصوصی

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

تدریس خصوصی کلمه ای است که وقتی میشنوید اولین مفهومی که در ذهن شما شکل میگیرد قیمت آن است. البته این حقیقت را نمیشود انکار کرد زیرا که تدریس خصوصی هزینه های سرسام آوری را برای خانواده ها و فرزندانشان دارد، علاوه بر این سایت های غیر قابل اعتمادی که با انگیزه ی سودجویی شروع به کار کرده اند و دبیرانی که مدرک تخصصی از دانشگاه های معتبر کشور ندارند و یا بی تجربه هستند، باعث سردرگمی خانواده ها میشوند. با این حال این تصوری است که با اندکی تحقیق و جست و جو میتوانید تغییرش دهید.

تدریس خصوصی در منزل ، دبیران، زمانی که برای آموزش خود یا فرزندتان در نظر دارید و سایت های آموزش آنلاین مواردی است که قبل از قضاوت درمورد هزینه های بالای قیمت تدریس خصوصی باید به آن ها توجه کنید. دبیران تدریس خصوصی نیم خط از میان بهترین دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه های برتری چون تهران، شریف، شهید بهشتی و ... انتخاب میشوند.

هر قیمتی برای تدریس خصوصی را باور نکنید!

قیمتی که برای تدریس خصوصی توسط دبیران نیم خط به شما اعلام میشود بر اساس دو فاکتور مهم * سختی درس و * سطح دانش آموز در درس مورد نظر است. بنابراین ما برای تعیین هزینه ی تدریس خصوصی بازه های قیمتی را برای شما در نظر گرفته ایم. برای مثال حدود هزینه ی تدریس خصوصی ریاضی متوسطه اول از جلسه ای 50 هزار تومان تا 80 هزار تومان متغیر میباشد. 
*زمان یک جلسه: 90 دقیقه

قیمت تدریس خصوصی


تدریس خصوصی در تهران از خدمات نیم خط

در حال حاضر گروه آموزشی نیم خط آماده ارائه خدمات تدریس خصوصی در تهران به دانش آموزان گرامی است. اما سایر دانش آموزانی که به هر نحوی قادر به بهره مندی از خدمات تدریس خصوصی حضوری نیستند میتوانند با استفاده از رفع اشکال آنلاین، سوالات خود را از دبیران نیم خط بپرسند و خود را برای امتحانات و آزمون های درسی بیشتر آماده کنند.

برای اطلاع از روند رفع اشکال آنلاین کلیک کنید!

اما شاید فکر کنید که معلم خصوصی چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا بتوان به او اعتماد کرد و آینده ی تحصیلی خود را به او سپرد. مدرک تخصصی دبیر، در زمینه ای که میخواهد آموزش دهد، بسیار مهم و تاثیرگذار است، حتما اطمینان داشته باشید که در تخصص خود آموزش دهد. اینکه مدرک معلم خصوصی شما از برترین دانشگاه های کشور باشد نیز به اندازه ی مورد اول مهم است زیرا دبیری که در بهترین دانشگاه کشور درس خوانده، دوره ی آموزشی خود را زیر نظر عالی رتبه ترین اساتید گذرانده و از تجربه ی اساتید خود بهره برده است. هم چنین علاوه بر مهارت و تسلط بر روی درسی که آموزش میدهد، مشاور خوبی جهت دادن راهکار های جدید و مناسب برای تست زنی و تستی خواندن و موفقیت در امتحانات نهایی و کنکور است. بنابراین یک معلم خصوصی خوب معلمی است که علاوه بر آموزش درس، بتواند یادگیری دانش آموز خود را به سمتی سوق دهد که نه تنها در امتحانات مدرسه، بلکه در آزمون های پیشرفت تحصیلی که آینده تحصیلی دانش آموزان به نتیجه آن وابسته است، موفق باشد.

تدریس خصوصی هزینه نیست!

قیمت تدریس خصوصی همواره فاکتور مهمی برای والدین برای انتخاب دبیر برای فرزندشان بوده است. اما نباید این موضوع را فراموش کرد که برای آموزش فرزندتان نمیتوانید کیفیت را فدای کمیت کنید و از آموزش بی کیفیت بهره ببرید. آموزش فرزندان شما سرمایه گذاری است که در دوران مدرسه انجام میدهید و نتیجه مثبت آن را در آینده خواهید دید. اساتید نیم خط تماما دانشجویان و دانش آموختگان برترین دانشگاه های تهران هستند که در صورت نیاز میتوانید از خدمات تدریس و مشاوره ی تحصیلی آنها برای دانش آموز خود بهره مند شوید.

نیم خط از یک نقطه تا بی نهایت

تازه ترین آموزش ها

با مشاورین ما آسوده خاطر باشید

ما در ابتدای مسیر مشاوره، شما را با اهدافتان بهتر آشنا میکنیم. به بسیاری از چراهای تحصیلی در ذهنتان پاسخ میدهیم و مسیر پیش رو را با تمام سختی ها و شیرینی هایش به شما نشان میدهیم. ما با واقع بینی نسبت به وضیعت تحصیلی دانش آموز با وی جلسات متعدد مشاوره برگزار میکنیم. در طی این جلسات دانش آموز, اهداف خود را بهتر شناخته، استرس و افکار زائد را از ذهن خود دور میکند و تمرکز خود را بر روی شیوه های صحیح مطالعه قرار میدهد. دیگر تکنیک هایی که در طی مسیر میتوانید بیاموزید شامل موارد زیر است:

قیمت های تدریس خصوصی در آکادمی نیم خط
در حال حاضر اکادمی نیم خط آماده ارائه خدمت تدریس خصوصی برای دروس زیر است:
ریاضی دهم: قیمت هر جلسه 55 تا 75 هزار تومان 
فیزیک دهم: قیمت هر جلسه 50 الی 70 هزار تومان
شیمی دهم: قیمت هر جلسه 50 الی 70 هزارتومان
حسابان: قیمت هر جلسه 65 الی 85 هزار تومان
آمار و احتمالات: قیمت هر جلسه 60 الی 80 هزار تومان
فیزیک یازدهم: قیمت هر جلسه 60 الی 80 هزار تومان
شیمی یازدهم: قیمت هر جلسه 60 الی 80 هزار تومان
دیفرانسیل و انتگرال: قیمت هر جلسه 80 الی 110 هزار تومان
ریاضیات گسسته: قیمت هر جلسه 80 الی 110 هزار تومان
هندسه تحلیلی: قیمت هر جلسه 80 الی 110 هزارتومان
فیزیک دوازدهم: قیمت هر جلسه 80 الی 110 هزار تومان
شیمی دوازدهم: قیمت هر جلسه 70 الی 100 هزار تومان
نیم خط
درخواست تدریس
درخواست تدریس